Viber Android

Viber Android

Versiyon/SürümViber Android
LisansÜcretsiz
DilTr-En
Dosya Boyutu34 MB
ÜreticiViber Media Inc.
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi19 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (34 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Android Mesajlaşma ve Sesli Sohbet Uygulaması

Günümüz teknolojisinin gelişmesi ile smsleri yerini tamamen akıllı telefonların uygulamarına yerini kaptırmış sesli ve konuşma ve mesajlaşma yerini almış uygulamalardan başarılı ve Dünya’da bir ok kişi tarafından tercih edilen bir iletişim aracı Viber android işletim sistemleri için yazılmış bir uygulamadır.

Ücretsiz Sohbet Uygulaması başarılı bir şekilde sesli mesajlaşma ve mesaj  yazılımı olan viber ile  yüksesk ses kalitesi ve hızı ile sizlere  akıllı telefonlarınızda tam kalite olarak hizmet vermektedir. Program hizöetlerini ücretsiz olarak kullanıcılarına sunmakta mesajlaşmadaki başarı  kadar da sesli görüşme konusunda başarı ilede  kendisinden söz ettirmektedir.

Viber Android

Viber Android kullanım amacı olarak genelde yurdışı görüşmelerinde ve yurtdışı mesajlaşmada büyük başarı sağlamış, kullanıcılarına büyük hizmet esteği sunan bir program olarak bilinmektedir.

Viber uygulaması telefon numaranıza seknorize bir şekilde çalışarak  herhangi bir kayıt veya kişi lsitesi gibi bir  grup oluşturmaya gerek kalmadan diledğiniz kişiler ile iletişime geçebiliyorsunuz. Özel olarak kendi arkadaşlarınızla gruplar kurabilir toplu konuşma ve mesajlaşma işlemlerini uygulayabilirsiniz.
Android cihazlar için geliştirilmiş olan bu uygulamadının diger işletim  sistemleri için özel olarak yazılımış ve son kullanıcılara sunmuş bir programdır.

Viber Android Uygulaması Ekran Görüntüsü

En iyi ve en çok kullanılan sesli sohbet etme, anlık mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulaması sayesinde tüm kullanıcılarımız ücretsiz faydalanabilecekler. Akıllı android cihazı kullanan kullanıcıların kullanabileceği uygulamanın aşağıda kurulum ve ana ekran menüsünü gösteren fotoğraflara bakarak uygulama hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Download etmek kullanmak bedavadır. Diğer konumuz olan Viber sohbet uygulaması inceleyebilirsiniz.

200 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Meet24 Meet24
  İngilizceÜcretsiz80.7 MB
 • Google Klavye Google Klavye
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz131 MB
 • Android Klavye Android Klavye
  enÜcretsiz
 • Mesaj Kutusu Uygulaması Mesaj Kutusu Uygulaması
  TürkçeÜcretsiz
 • Viber Android HAKKINDA YORUM YAZIN