Vestel Sesli Kumanda

Vestel Sesli Kumanda

Versiyon/Sürüm3.1.14
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu37M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 2.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi3 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (37M) Android indir

Vestel Sesli Kumanda Android Uzaktan Sesli Kumanda

Vestel Sesli Kumanda indir, Vestel Smart akıllı televizyonlarınızı Android cihazlarınızdan sesinizle kontrol edebilmenizi sağlayan uzaktan sesli kumanda uygulamasıdır.

Vestel Smart akıllı televizyonunuzu Android cihazlarınızdan uzaktan kontrol edebilmenizi sağlayan akıllı ve sesli kumanda uygulamasıdır. Vestel ile uyumlu Smart televizyonları Vestel Sesli Kumanda uygulaması ile sesinizle kullanabilmenizi sağlıyor.

Uzaktan sesli kumanda uygulamasını kullanabilmek için televizyonunuza kablosuz olarak bağlantı kurduktan sonra Android telefonunuzdan sesli komutlar vererek kullanabilirsiniz. Vestel sesli kumanda ile ilgili tüm kurulum işlemlerini sesli kılavuz ile öğrenebilirsiniz.

Vestel Smart televizyonunuzu sesinizle kontrol etmek için uygulama içerisinde sesi aç, sesi kıs, sesi artır, sessiz, sesi kapat, kanal 1, önceki kanal, sonraki kanal ve uygulamayı kapat gibi ses komutlarını kullanabilirsiniz. Sesli komutlar sayesinde HDMI kaynağına veya TV yayınına sesli kumanda uygulaması ile geçirebilirsiniz. İndirmesi ve kullanması tamamen ücretsizdir.

    Benzer Programlar

  • Redbox Tv Redbox Tv
    ingilizceÜcretsiz5.56 MB
  • Web spor Tv Web spor Tv
    TürkçeÜcretsiz5.19 MB