Vestel Sesli Kumanda

Vestel Sesli Kumanda

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm3.1.14
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu37M
ÜreticiVESTEL A.Ş
İşletim SistemiAndroid 2.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi3 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (37M) Android indir

Vestel Sesli Kumanda Android Uzaktan Sesli Kumanda

Vestel Sesli Kumanda indir, Vestel Smart akıllı televizyonlarınızı Android cihazlarınızdan sesinizle kontrol edebilmenizi sağlayan uzaktan sesli kumanda uygulamasıdır.

Vestel Smart akıllı televizyonunuzu Android cihazlarınızdan uzaktan kontrol edebilmenizi sağlayan akıllı ve sesli kumanda uygulamasıdır. Vestel ile uyumlu Smart televizyonları Vestel Sesli Kumanda uygulaması ile sesinizle kullanabilmenizi sağlıyor.

Uzaktan sesli kumanda uygulamasını kullanabilmek için televizyonunuza kablosuz olarak bağlantı kurduktan sonra Android telefonunuzdan sesli komutlar vererek kullanabilirsiniz. Vestel sesli kumanda ile ilgili tüm kurulum işlemlerini sesli kılavuz ile öğrenebilirsiniz.

Vestel Smart televizyonunuzu sesinizle kontrol etmek için uygulama içerisinde sesi aç, sesi kıs, sesi artır, sessiz, sesi kapat, kanal 1, önceki kanal, sonraki kanal ve uygulamayı kapat gibi ses komutlarını kullanabilirsiniz. Sesli komutlar sayesinde HDMI kaynağına veya TV yayınına sesli kumanda uygulaması ile geçirebilirsiniz. İndirmesi ve kullanması tamamen ücretsizdir.

25 kez indirildi

Benzer Programlar

 • AdBender AdBender
  TürkçeÜcretsiz13M
 • GLWiz GLWiz
  TürkçeÜcretsiz3,2M
 • Philips MyRemote Philips MyRemote
  TürkçeÜcretsiz22M
 • Vestel Evin Aklı Vestel Evin Aklı
  TürkçeÜcretsiz27M
 • Vestel Sesli Kumanda HAKKINDA YORUM YAZIN