Vestel Evin Aklı

Vestel Evin Aklı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm2.2.23
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu27M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 3.0 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi3 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (27M) iOS indir Android indir

Vestel Evin Aklı Android Vestel Akıllı Beyaz Eşya Uygulaması

Vestel Evin Aklı indir, mobil cihazlarınızdan Vestel’in akıllı beyaz ev eşyaları (buzdolabı, fırın, klima vb) uzaktan yönetebileceğiniz Android akıllı ev uygulamasıdır.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte sadece telefon ve tabletler değil, evlerimizdeki eşyalar da “akıllı” özelliğini kazanmaya başladı. Vestel’de akıllı beyaz eşya konusunda önemli bir konuma sahip. Vestel Evin Aklı uygulamasını kullanarak fırın, klima, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi akıllı eşyaları evde olmadığınızda uzaktan yönetebilmenize yardımcı uygulamadır.

Android ve iPhone akıllı telefonlarınızdan akıllı eşyalarınızı yönetebilmeniz için geliştirilen Vestel Evin Aklı uygulaması birçok işinizi siz evde olmasanız dahi gerçekleştirmenizi kolaylaştırıyor. Akıllı beyaz eşyalarınızı Vestel’in akıllı ev uygulamasıyla eşleştirdikten sonra tüm cihazlarınızın çalışma durumunu görüntüleyebilirsiniz.

Smart Home (akıllı ev) uygulaması oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. İndirmesi ve kullanması tamamen ücretsizdir. Klimanızı sıcak ve soğuk ayarını önceden ayarlayabilir, akıllı fırınıza koyduğunuz yemekleri siz eve gelene kadar pişirmesini sağlayabilir ya da çamaşır ve bulaşıklarınızın yıkanmasını uzaktan ayarlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Netflix Apk Netflix Apk
    TürkçeÜcretsiz26.2 MB
  • AdBender AdBender
    TürkçeÜcretsiz13M