Vestel Cloud

Vestel Cloud

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.7.8.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu7,6M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi1 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (7,6M) Android indir

Vestel Cloud Android Ücretsiz Bulut Depolama Uygulaması

Vestel Cloud indir, Vestel’in Android telefon ve tabletlerde tüm verilerinizi güvenli bir şekilde depolamanıza yardımcı olan ücretsiz bulut depolama uygulamasıdır.

Android cihazlarınızda bulunan önemli verilerinizi Vestel Cloud uygulamasıyla bulut depolama alanında güvenli bir şekilde depolayabilirsiniz. Dosyalarınıza dilediğiniz her yerden ulaşabilmek ve yedekleme kolaylığı sağlıyor.

Vestel Cloud uygulaması ile mobil cihazınızda bulunan videolar, müzikler, fotoğraflar ve tüm belgelerinizi ücretsiz ve güvenli bir ortamda saklayabilirsiniz. Vestel’in yeni uygulaması bulut depolama hizmeti sayesinde akıllı telefon ve tabletlerinizde depolama alanı açmanıza ortam oluşturuyor.

Bulut depolama uygulamasını Vestel Venus marka Android telefon kullanıcıları için 12 ay boyunca tam 50 GB ücretsiz dosya depolama alanı sunuyor. Çeşitli depolama alana ve fiyat seçenekleriyle karşımıza çıkan Vestel Cloud uygulamasında aylık 10 GB için 0.99 TL, 50 GB için 2.99 TL ve 100 GB için 4.99 TL ücret ödeyebilirsiniz.

Uygulama üzerinden dosyalarınıza güvenli bir şekilde ulaşabilmek için Wi-Fi veya mobil verinizini açık olması gerekiyor. Sizde bu güzel hizmetten faydalanabilmek için hemen indirin.

    Benzer Programlar

  • Yemeksepeti Yemeksepeti
    TürkçeÜcretsiz15.00 MB
  • Dolap 2.El Kıyafet Dolap 2.El Kıyafet
    TürkçeÜcretsiz11.6 MB