Vegas Gangsteri

Vegas Gangsteri

Versiyon/Sürüm4.4
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu34.76 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi6 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Vegas Gangsteri Apk Android Hilesiz Açık Dünya Aksiyon Oyunu

Vegas Gangsteri Apk indir, Vegas Gangsteri Android cihazlarda oynanabilen aksiyon dolu GTA benzeri Gameloft oyunu olan Vegas Gangsteri açık dünya oyununu ücretsiz indirebilirsiniz.

Vegas Gangsteri apk hilesiz, Gameloft tarafından geliştirilmiş olan profesyonel bir açık dünya oyunudur. GTA benzeri bir formata sahip olan bu oyunun benzer oranda indirilme sıklığı bulunmakta ve her geçen gün birçok kişi tarafından daha sık indirilmektedir. Oyunun kurgusu, görüntü kalitesi ve detaylı içeriği ile benzerlerinden aşağı kalmadığı dikkat çekmektedir. Dolayısıyla iyi bir oyun uygulaması arayanlar için bu uygulama en ideal olanlardan bir tanesidir.

Vegas Gangsteri Apk İndir

Vegas Gangsteri hilesiz oynamak isteyenler indirmeden önce cihazlarının buna hazır olduğundan emin olmalılar. Cihazlarınız buna hazır değilse oyunda yer alabilmenizin pek de mümkün olmadığını bilmelisiniz çünkü güçlü bir işlemci gerektiren özel bir oyundur. Bunun yanında indirmek için android işletim sistemine sahip bir cihazınız olmalıdır. Sonrasında ister cep telefonlarınıza ister tabletlerinize sorunsuz şekilde indirebilmeniz mümkündür. Birkaç dakikada inecek ve anında kullanılabilmesi mümkün olacaktır.

Vegas Gangsteri Apk Özellikler

Vegas Gangsteri Android apk temel olarak aksiyon oyunudur. Bir seri olarak süregelen oyunun ilk versiyonlarına nazaran son serilerinde 9 kat daha büyük bir haritada oynandığı gözlerden kaçmamaktadır. Temel olarak Vegas’ın suç imparatoru olmayı hedefleyen ana karakter bu şehirde birçok suç işleyerek görevlerini yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Bunu yaparken şehirdeki tüm arabaları, otobüsleri, trenleri ve hatta uçakları dahi kullanabilmeniz mümkündür.

Görevler dışında şehirde boş şekilde gezinmek, istenilen her şeyi yapabilmek de oldukça keyif vericidir.

    Benzer Programlar

  •  Modern Ops Ücretsiz Nişancı  Modern Ops Ücretsiz Nişancı
    TürkçeÜcretsiz402.6 MB
  • Last Day Rules Survival Last Day Rules Survival
    TürkçeÜcretsiz1.29 GB