Twist Hit indir

Twist Hit indir

Versiyon/Sürüm1.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu33.7 MB
ÜreticiSayGames
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi1 Mayıs 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Twist Hit kısa sürede Yanmadan Ağaçları Büyütme Android Apk Oyunu

Twist Hit apk indir, Twist Hit android oyun uygulaması birçok kişinin ilgisini çeken eğlenceli mobil android oyun uygulamalarındandır. Twist Hit Apk farklı bir içeriğe sahip olan uygulama ilk birkaç oyunda hemen anlaşılamadığı için öncesinde kısa bir araştırma yapmak önemlidir. Temel olarak kesilmiş olan ağaçların kökleri üzerinden yeni ağaç türetmeye dayanan Twist Hit kısa süre içerisinde yanmadan ağaçları büyütmeye çalışmaktan ibarettir.

Oyun uygulamasını indirdikten sonra hemen başlayabilirsiniz. İlk bölümler son derece kolayken her seviyede oyun biraz daha zorlaşmaktadır. Sonrasında oyunun ilerleyen adımlarında çok daha zorlanılması mümkündür.

Twist Hit! İndir

Twist Hit indirmek için android işletim sistemine sahip cep telefonunuzun olması yeterlidir. Bununla beraber tabletlerinize de oyunu kolaylıkla indirebilirsiniz. Uygulama marketinizde bulabileceğiniz oyun birkaç dakika içerisinde inecek ve anında açılacaktır.

Renkli grafikleri ve görüntü kalitesi ile oldukça popüler olan Twist Hit, müzikli oyun tarzıyla da oynayanları kendine bağlamaktadır. Kısa süre içerisinde oyundan zevk alabilmeniz ve hızlı şekilde bir sonraki bölüme ulaşabilmeniz mümkündür. Oyunda reflekslerinizi ne kadar iyi kullanırsanız o kadar iyi bir oyuncu olursunuz.

    Benzer Programlar

  • Hunt & Seek Apk indir Hunt & Seek Apk indir
    İngilizceÜcretsiz95.9M
  • Yılanlar Mıntıkası Apk indir Yılanlar Mıntıkası Apk indir
    TürkçeÜcretsiz29.3 MB
  • Twist Hit indir HAKKINDA YORUM YAZIN