Twerk Race 3D indir

Twerk Race 3D indir

Versiyon/Sürüm1.10.4
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu76M
ÜreticiFreeplay Inc
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi23 Şubat 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Twerk Race 3D - Koşu Oyunu Twerk Dansçısı

Twerk Race 3D APK indir, 3D Twerk yapılan Android koşu oyunlarındandır. Twerk Race 3D oyununda heyecan ve eğlence dolu yarışmada en başarılı Twerk dansçısı ol.

Twerk Race 3D APK Android oyunu içerisinde heyecan ve eğlence dolu yarışlara başlıyorsunuz. Zorlu parkularda en iyi Twerk dansçısı olabilmek için tüm gücünüzle koşuyorsunuz.

Twerk Race 3D Android APK indir

Oyun platformu üzerinden bulunan sağlıklı yiyecekleri toplayarak ilerliyorsunuz. Hamburger, yeşillik ve diğer hazır yiyecekleri toplayarak kaslarınızı geliştiriyorsunuz. Twerk Race 3D APK Android oyununda hedefiniz koşuyu en büyük kasla bitirmek olacaktır.

Oyun içerisinde çılgın engellere takılmadan hamburgerleri toplamanız istenmektedir. Yarış pisti çılgın engellerle doludur. Bariyerler, kaydıraklar, kırılgan camlar ve daha bir sürü engel yer almaktadır. Twerk Race 3D APK Android oyununda destansı bir Twerk mücadelesinde meydan okumalara katılıyorsunuz.

Önce şişmanlayın daha sonra fit olun. Kaslarınız kadar beyninizin de gelişmiş olduğunu kanıtlayın. Twerk Race 3D APK oyun dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirebilirsiniz.

Twerk Race 3D Android indir

    Benzer Programlar

  • Merge Alphabet: Lord Run Apk indir Merge Alphabet: Lord Run Apk indir
    İngilizceÜcretsiz86M
  • Craft Mine 3D idle Merge Apk indir Craft Mine 3D idle Merge Apk indir
    İngilizceÜcretsiz73.8M
  • Twerk Race 3D indir HAKKINDA YORUM YAZIN