TV8 Yan Ekran

TV8 Yan Ekran

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0.702
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu34 MB
ÜreticiTV8
İşletim SistemiAndroid Mobil /Android Tablet 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi22 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (34 MB) iOS indir Android indir

TV8 Yan Ekran TV8 Televizyonu Mobil Uygulaması

TV8 Yan Ekran indir, TV8 televizyonunun katılım başvurularınızı, juri oylarınızı, yarışmacı oylarınızı TV8 yan ekran android uygulamasıdır. Ücretsiz tv8 ekranlarındanki bütün programlara katılım yapabilmek için mobil telefon ve tablet kullanıcılarını ücretsiz indirip faydalanabileceği tv8 televizyon yan uygulaması sayesinde Survivor oy kullanma işlemlerinizde kolayca yapabiliyorsunuz.

Yan Ekran TV8 mobil uygulaması android cihazınızla TV8 yayın akışı programını tv8 mobil yardımcı uygulama ile takip edebilme fırsatı sunuyor. Yetenek sizsiniz, 3 adam, o ses Türkiye, aramızda kalması ve diğer Program etkinliklerine katılım başvuru aktivitelerinizi, seyirci yorumlarını, çekimlere katılma ve ödül kazanma şansını elde edebilirsiniz. TV8 yarışmalarında vereceğiniz oylar yarışmacının kaderini belirleyebilir yapacağınız yorumlarla kişisel eleştirilerde bulunabilirsiniz.

Programların akışı sırasında çekilen özel görüntüleri TV8 yan ekran mobil uygulamasıyla görüntüleme seçenekleride yer almaktadır. Yada çekimler esnasında çekilen kamera arkası özel görüntülerini uygulama üzerinden açabilirsiniz. TV8 yarışmalarına başvurusunu gerçekleştirir, oy verebilir ve açık anketlerde oy kullanıp sonuçlarını görebilirsiniz. Mobil android iphone yan ekran uygulamasında Facebook ve Twitter üzerindende giriş yapma seçenekleri mevcuttur.

TV uygulamasının Mobil Görüntüleri

378 kez indirildi

Benzer Programlar

 • AdBender AdBender
  TürkçeÜcretsiz13M
 • GLWiz GLWiz
  TürkçeÜcretsiz3,2M
 • Philips MyRemote Philips MyRemote
  TürkçeÜcretsiz22M
 • Vestel Evin Aklı Vestel Evin Aklı
  TürkçeÜcretsiz27M
 • TV8 Yan Ekran HAKKINDA YORUM YAZIN