Turkcell Yaani Arama Motoru Özellikleri

Turkcell Yaani Android uygulaması arama motoru sayesinde aradığınız restoran, ATM, hastane, filmler, haberler ve aradığını herşeyi bulabileceğinizi milli internet tarayıcı arama motorudur.

Yaani Apk, Turkcell tarafından geliştirilen ve binlerce kişi tarafından tercih edilen uygulamalardandır. Arama motoru konusunda şanssız olduğunuzu düşünüyorsanız Yaani APK uygulamasını indirip mutlaka denemelisiniz. Uygulama en kısa süre içerisinde en hızlı hizmeti vermekte ve tarayıcı uygulaması olarak beklentileri karşılamaktadır. Birkaç dakikada istediğiniz tüm aramaları yapabilir, geçmişinize göz gezdirebilirsiniz.

Bilhassa güvenli olduğu için tercih edilen Turkcell Yaani uygulaması, internette rahatça dolaşırken kaygılanmanıza da engel olmaktadır. Önerileri, kayıt altına aldığı bilgileri ve kişisel detayları başarılı şekilde saklı tutabilmektedir.

Yaani Apk İndir

Yaani apk indirmek için android işletim sistemine sahip cep telefonu ya da tablete sahip olmanız yeterlidir. Bu işlemi yapabilmek için cihazınızın mobil uygulama mağazasına gelebilir, Yaani Apk indir diyerek anında indirme sağlayabilirsiniz. Kısa süre içerisinde inecek olan uygulama hemen açılıp aktif şekilde kullanılabilmektedir.

Tamamıyla ücretsiz şekilde kullanılabilen uygulama aynı zamanda benzer pek çok uygulamadan çok daha hızlı olmasıyla bilinmektedir. İçerik olarak da memnun kalacağınız bu uygulamada yeme içme adreslerinden yakındaki eczane, ATM, hastane gibi önemli noktalara kadar her şeyi bulabilirsiniz. Vizyona giren filmleri de öğrenmenizi sağlayan uygulama aynı zamanda güncel haberleri de vermektedir.

Yaani

    Benzer Konular

  • Gta 3 Mobil Oyun Oyna Gta 3 Mobil Oyun Oyna
    ingilizceÜcretsiz9.50 MB
  • Real Boxing apk Oyunu Real Boxing apk Oyunu
    ingilizceÜcretsiz307 MB
  • Turkcell Yaani Arama Motoru Özellikleri HAKKINDA YORUM YAZIN