Trt Kuzucuk Apk indir

Trt Kuzucuk Apk indir

Versiyon/Sürüm1.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu32.7 MB
ÜreticiTürkiye Radyo ve Televizyon Kurumu
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi21 Eylül 2023
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Trt Çocuk Ekranlarındaki Kuzucuk Çizgi Filminin Oyunu

Trt Kuzucuk Apk indir, Trt Kuzucuk çocuklar tarafından çok sevilen KUZUCUK karakteri üzerinden geliştirilmiş android oyun uygulamasıdır. Trt Kuzucuk eğitici oyun kategorisinde, çocuklar tarafından çok sevilen oyun 5 yaş altındaki çocuklar düşünülerek geliştirilmiştir. Uygulama TRT genel müdürlüğü tarafından geliştirilmiş ve piyasaya sunulmuştur. Trt Kuzucuk Apk ile çocuklar renkleri, şekilleri, büyük-küçük kavramını öğrenerek eşleştirme konusunda kendilerini geliştirebilmektedir. Trt Kuzucuk Apk 1 milyondan fazla kişinin tercihi olmuştur.

Trt Kuzucuk Apk Özellikleri Nelerdir?

Oyun uygulamasının içinde eğitici oyunlar, kolay oynanabilen ve 5 yaş altındaki çocuklar için geliştirilmiş eğlenceli oyunlar bulunmaktadır. Trt Kuzucuk Apk uygulaması içindeki öğeler sayesinde çocuklar nesnelerde renk, boyut ve şekil kavramını öğrenebilirler. Trt Kuzucuk Apk reklam içermeyen bir oyun uygulamasıdır. Güvenli içerik olarak indirilebilecek oyunu ücret ödemeden edinebilirsiniz. Trt Kuzucuk Apk, çocuklarda el ve göz koordinasyonunu, gözlem yeteneğini geliştirmektedir. Oyun doğal olarak Türkçe olarak hazırlanmıştır. Oyun görselleri ve ses efektleri de oldukça kalitelidir. Uygulama içindeki tüm detaylar sınıf öğretmenleri ve uzmanlara danışılarak hazırlanmıştır.

Trt Kuzucuk Apk Nasıl İndirilir?

Tablet kullanarak oyun oynayan çocuklar da düşünülerek, Trt Kuzucuk Apk, Android işletim sistemli telefon ve tabletlerde kullanılabilecek şekilde geliştirilmiştir. Oyun uygulamasında kullanımlar, oyun kontrolleri çocuklar düşünülerek yapıldığı için son derece basittir. Oyun uygulamasını Play Store üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. Cihaz sürümü 2.3 ve üzeri olan herkes oyunu indirebilir.

    Benzer Programlar

  • KATOA Oceans Apk indir KATOA Oceans Apk indir
    TürkçeÜcretsiz643 MB
  • WePlay Oyun & Sohbet Apk indir WePlay Oyun & Sohbet Apk indir
    İngilizceÜcretsiz139 MB
  • Trt Kuzucuk Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN