Trillian Android

Trillian Android

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.2.0.11
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu1.30 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi22 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.30 MB) Android indir

Android Sohbet ve Sosyal Medya Uygulaması

Trillian indir, çoklu mesajlaşma isteği için doğru uygulamayı arayanlara hitap etmektedir. Android işletim sistemine sahip cep telefonlarınızda kullanabileceğiniz kapsamlı bir uygulama olarak bilinmektedir. Aynı şekilde android işletimli tabletlerle de kolayca uyum sağlayabilen bir uygulamadır.

Birçok sosyal medya uygulamasında yer alan ya da bu konuya özel uygulamalar bulunan internet dünyasında her seferinde tek tek hesap açıp kapatmak istemeyenler, Trillian uygulamasını tercih edebilirler. Mobil Çoklu mesajlaşma uygulaması birçok kişiyle aynı anda konuşma şansı tanımaktadır. Güncellendikçe daha çok sosyal ağ formuna bürünen çoklu mesajlaşma uygulaması binlerce kişinin cihazında yer almaktadır.

Trillian Özellikleri

Trillian android, kısa süre içerisinde hızla gelişen ve pek çok kişi tarafından keşfedilen kapsamlı uygulamalardan bir tanesidir. Uygulamanın özellikle sosyal medya uygulamalarını desteklemesi ve çoklu hizmet sunması büyük bir avantaj sağlamaktadır. Gerek tekli gerekse çoklu olarak sohbet etmek isterseniz bu uygulamayı tercih edebilirsiniz.

Konuşma anında mail gönderme, emoji ve etiketler ile sohbeti renklendirme ya da çok yönlü dosya aktarımı sağlama amacınız olursa Trillian ile bunu gerçekleştirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Messenger for Messages Messenger for Messages
    İngilizceÜcretsiz12M
  • inLove (InMessage) inLove (InMessage)
    TürkçeÜcretsiz26 MB