Triglav

Triglav

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0.99
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu89M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.2 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi7 Ağustos 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (89M) iOS indir Android indir

Triglav Android iOS Rol Oyunu

Triglav indir, mobilde stratejik bilginize güveniyorsanız kulenin en üst katında bulunan prensesi kurtarmak için işe koyulduğunuz Android rol yapma oyunudur.

50’den fazla kattan oluşan Triglav kulesine giriş yaparak prensesin bulunduğu en üst katın kilidi için her kapının kilidini açarak ilerlemeniz gereken bir oyundur. Rol yapma oyununda en üst kata çıkmak için karşınıza çıkan tüm gizemleri çözün ve yaratıkları etkisiz hale getiriyorsunuz.

Triglav oyunu ayrıntılı piksel sanatından oluşan eşsiz bir oyun dünyası sunuyor. 2500’den fazla türü birbirine bağlayarak benzersiz bir karakter oluşturuyorsunuz. Oyun içerisinde bulunan merdiven kapılarını açan anahtarlarada ulaşmaya çalışıyorsunuz. Ancak 50 katlı olan kulenin altında yeraltı ve kulenin dışında buluna harita alanı içerisinde zengin kaynaklardan faydalanmaya çalışıyorsunuz.

Rol yapma oyununda silah, zırh ve aksesuar gibi ekipmanları farklı yollarda birleştirerek çeşitli oyun stili de oluşturabiliyoruz. Bu sayede farklı karakterler oluşturuyor ve oyuna farklı bir ortam katıyorsunuz. Eğer Triglav gibi oyunları seviyorsanız hemen Android ve iOS cihazlarınıza indirip oynayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Space Commander Space Commander
    İngilizceÜcretsiz54M
  • Orc Dungeon Orc Dungeon
    İngilizceÜcretsiz59M