Transboard – Keyboard Translate

Transboard – Keyboard Translate

Versiyon/Sürümv1.7.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu18M
ÜreticiSami4Apps
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 yıl önce
Güncelleme Tarihi1 Şubat 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Transboard- Keyboard Translate Sohbeti Çevir

Transboard – Keyboard Translate APK indir, Transboard klavye ile çeviri sohbette herhangi bir dili konuşabilirsiniz. Transboard old version ve premium indir.

Transboard – Keyboard Translate APK; ekstra bir çeviri programına gerek duymadan, farklı dilde bir mesajı oluşturabileceğiniz klavye uygulamasıdır. Uygulama içerisinde; mesajınızı kendi dilinizde yazarken aynı zamanda istediğiniz dile çeviri yapmak mümkündür. Siz yazarken, uygulama sizin yerinize çevirir.

Transboard – Keyboard Translate APK indir

Transboard – Keyboard Translate APK Android tablet ya da cep telefonlarınıza kolayca ve ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama ile mesajlaşırken çeviri kaynaklı uzatmalara gerek kalmayacaktır. Sınırsız sayıda kelimeyi kopyalayabilir, yapıştırabilir ve kaydedebilirsiniz.

Farklı temalar içinde barındıran uygulama, kelime önerileri içermektedir. Transboard – Keyboard Translate APK indirip klavye rengini, yazı tipini ve boyutunu da istediğiniz şekilde ayarlama imkanı sunan uygulamada, düğme ve seslerin kontrolü de sağlanmaktadır. Zamandan tasarruf etmeyi sağlayan uygulama, özellikle farklı dillerde mesajlaşması gereken ama çeviri kullanmak durumunda kalan kişiler için oldukça kullanışlıdır.

Transboard – Keyboard Translate old version ve premium olarak indirip kullanabileceğiniz klavye uygulamasıdır. Transboard – Keyboard Translate APK Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirin. Çeşitli emojiler, klavye temaları, çıkartmalar ve çeviri dil desteği ile konuşmaya başlayın.

Transboard – Keyboard Translate indir

    Benzer Programlar

  • İngilizce Konuşun Praktika Apk indir İngilizce Konuşun Praktika Apk indir
    TürkçeÜcretsiz49 MB
  • Google Keep Apk indir Google Keep Apk indir
    TürkçeÜcretsiz21.8 MB
  • Transboard – Keyboard Translate HAKKINDA YORUM YAZIN