Train Tower Defense

Train Tower Defense

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm0.276
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu248.4 MB
ÜreticiWildLabs
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi6 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (248.4 MB) iOS indir Android indir

Train Tower Defense Android iOS Tren Oyunu

Train Tower Defense indir, mobil platformlara ücretsiz indirip oynayabileceğiniz stratejik hamleler yaparak ilerleyebileceğiniz bir Android tren oyunudur.

Eşsiz bir oynanışa sahip tren oyununda kulelerimizi, tren istasyonumuzu geliştiriyor ve stratejik hamleler yaparak karşımıza çıkan rakiplerimizi yenmeye çalışıyoruz. Android ve iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz mükemmel bir strateji oyunu farklı bir oyun tarzı sunuyor.

Train Tower Defense oyununda bulunan kalemizi savunuyor, tren ile taşıdığınız rezervleri goblin düşmanlarından ve diğer yaratıklardan korumaya çalıştığımız bir oyundur. Oyunda goblin yaratıkları ve diğer mahlukatlarla başarıyla mücadele edebilmek için güçlü kuleler oluşturmamız gerekiyor. Trenimizle mümkün olduğunca çok yol katetmeye gayret gösteriyoruz.

Oyunda birçok farklı treni kontrol edebilir ve tren koleksiyonunuzu geliştirerek daha güçlü bir konuma gelmeye çalışıyoruz. Oldukça zor olan oyunda müthiş kuleler inşa edebilmek için özel güçlerinizide kullanabilirsiniz. Tren oyununda şamanlari orklar ve goblin gibi yaratıklara karşı heyecan dolu bir mücadele gireceksiniz.

Eğer bu tarz strateji oyunu oynamayı seviyorsanız mutlaka Android cihazlarınıza Train Tower Defense oyununu ücretsiz oynamanızı tavsiye ediyorum.

37 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Vainglory 5V5 Vainglory 5V5
  İngilizceÜcretsiz15 MB
 • Revolve8 Revolve8
  İngilizceÜcretsiz46 MB
 • Last Shelter Survival Apk Last Shelter Survival Apk
  TürkçeÜcretsiz98M
 • Epic Seven Epic Seven
  İngilizceÜcretsiz84M
 • Train Tower Defense HAKKINDA YORUM YAZIN