Train Tower Defense

Train Tower Defense

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm0.276
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu248.4 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi6 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (248.4 MB) iOS indir Android indir

Train Tower Defense Android iOS Tren Oyunu

Train Tower Defense indir, mobil platformlara ücretsiz indirip oynayabileceğiniz stratejik hamleler yaparak ilerleyebileceğiniz bir Android tren oyunudur.

Eşsiz bir oynanışa sahip tren oyununda kulelerimizi, tren istasyonumuzu geliştiriyor ve stratejik hamleler yaparak karşımıza çıkan rakiplerimizi yenmeye çalışıyoruz. Android ve iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz mükemmel bir strateji oyunu farklı bir oyun tarzı sunuyor.

Train Tower Defense oyununda bulunan kalemizi savunuyor, tren ile taşıdığınız rezervleri goblin düşmanlarından ve diğer yaratıklardan korumaya çalıştığımız bir oyundur. Oyunda goblin yaratıkları ve diğer mahlukatlarla başarıyla mücadele edebilmek için güçlü kuleler oluşturmamız gerekiyor. Trenimizle mümkün olduğunca çok yol katetmeye gayret gösteriyoruz.

Oyunda birçok farklı treni kontrol edebilir ve tren koleksiyonunuzu geliştirerek daha güçlü bir konuma gelmeye çalışıyoruz. Oldukça zor olan oyunda müthiş kuleler inşa edebilmek için özel güçlerinizide kullanabilirsiniz. Tren oyununda şamanlari orklar ve goblin gibi yaratıklara karşı heyecan dolu bir mücadele gireceksiniz.

Eğer bu tarz strateji oyunu oynamayı seviyorsanız mutlaka Android cihazlarınıza Train Tower Defense oyununu ücretsiz oynamanızı tavsiye ediyorum.

    Benzer Programlar

  • Mafia City apk Mafia City apk
    TürkçeÜcretsiz58.20 MB
  • Doomsday Preppers Doomsday Preppers
    İngilizceÜcretsiz52M