Trail Of Tank

Trail Of Tank

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.02
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu89.1 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.2 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi3 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (89.1 MB) iOS indir Android indir

Trail Of Tank Android Ücretsiz Tank Oyunu

Trail Of Tank indir, takım arkadaşlarınızı kurtarmak için tankınızla ortalığı savaş alanına çevirdiğiniz aksiyon dolu ücretsiz bir Android tank oyunudur.

Strateji odaklı olan birçok tank oyunlarından ayrılan minimalist görselleriyle dikkat çeken ücretsiz tank oyunudur. Bir çok tank oyununda strateji geliştirerek ilerliyoruz. Ancak Trail Of Tank oyununda arkadaşlarınızı kurtarmak için ortalığı kasıp kavuruyorsunuz. Karşınıza çıkan tüm her şeyi tankınızla patlatıyorsunuz.

Oldukça eğlenceli oyunda vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Mükemmel grafikler, sesler, kontrol sistemi ve olabildiğince aksiyonlu 100MB altı boyutunda bir mobil oyundur. Çok sayıda tank oyunu arasından en iyi grafikleri, basit oynanışı ve strateji gerektirmeyen oynanışı ile farkını ortaya koyuyor. Trail Of Tank‘da arkadaşlarınızı düşmanlarınızın elinden kurtarabilmek için kahraman bir rütbeli askerin yerine geçiyorsunuz.

Kahraman askerimiz canını arkadaşları için ortaya koyuyor. Verilen görevi başarıyla tamamladığınızda para ve puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız coinler ile tankınızı daha güçlü bir hale getirebilmek için gerekli teçhizat parçalarını alabileceksiniz. Şehrin altını üstüne getireceğiniz ve düşman tarafından çevrelenen takımınızı kurtarmak için kıyasıya savaşacaksınız.

    Benzer Programlar

  • Highway Sniper 3D 2019 Highway Sniper 3D 2019
    İngilizceÜcretsiz76 MB
  • Gangstar Rio City of Saints Gangstar Rio City of Saints
    İngilizceÜcretsiz7.48 MB