TrackView

TrackView

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.2.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu6.80 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi24 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (6.80 MB) Android indir

Aile ve Telefon Bulucu Takip Uygulaması

TrackView indir, android işletim sistemine sahip cihazlar için özel olarak hazırlanmış olan aile takip telefon bulucu uygulamasıdır. Ayrıca Sık sık kaybolan ve sessiz ya da şarj bitmesi durumlarında bulunamayan android cihazlar bu uygulama sayesinde rahatlıkla tespit edilebilmektedir.

Akıllı telefonunuzu uzaktan takip etme, kamerasına erişebilme ve daha pek çok özelliğini bir arada kullanabilme durumu için takip uygulamasını cihazınıza indirebilirsiniz.

TrackView Nedir?

TrackView uygulaması için android cihaz takibi  ve sediğiniz bir kişiye daha yükleyip o kişiyide takip eden özel bir tasarım demek doğru olacaktır. Özellikle hırsızlık durumlarına karşı tercih edilen uygulamada konum tespit etme özelliği bulunmaktadır. Cihaza indirilen uygulamaya Gmail ile giriş yaptıktan sonra aynı isim ve şifre ile başka bir cihazdan da giriş yapabilirsiniz.

Giriş işlemleri son bulduğunda takip uygulamasını kullanarak telefonunuzun nerede olduğunu bulabilir kamerasından kayıt seçeneklerine kadar birçok özelliğini kullanabilirsiniz.

TrackView Özellikleri

TrackView uygulaması kullanıcıları, uygulamayla beraber telefonlarını bir yerde bırakıp görüntü alabilirler. Özellikle bebekli aileler için kamera kontrolü yapabilmesi büyük bir avantaj kabul edilmektedir.

İki yönlü ses desteği, kayıt avantajı, anında uyarı verme gibi özellikleri bulunan uygulamanın aynı zamanda uyku modunda pil tasarrufu sağladığı, Google hesabı ile entegre olabildiği bilinmektedir.

Özellikleri arasında evrensel erişilebilirlik bulunduran uygulama, dünyanın neresinde olursanız olun rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu sayede dilediğiniz her an uygulamayı aktif olarak açıp tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz mümkündür. TrackView dünya genelinde ciddiye alınır bir kullanıcı kitlesine sahiptir.

    Benzer Programlar

  • MyMetro MyMetro
    İngilizceÜcretsiz5,3 MB
  • GPS Fields Area Measure GPS Fields Area Measure
    İngilizceÜcretsiz27 MB