Towelroot Apk

Towelroot Apk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()

Android Telefonlara Root Atma Programı

Towelroot(APK) indir, android telefonlarda kullanılan root atma mobil uygulaması olarak bilinmektedir. Towelroot ilk kez iPhone üzerinde uygulamayı deneyen Geohot tarafından daha sonra tüm androidler için kapsamlı bir uygulama olarak kullanmaya başlanmıştır.

Android mobil telefona root atmak, telefon üzerinde dilediğiniz tüm değişimleri yapabilmek anlamına gelmektedir. Root yetkiniz olmadığı sürece telefonda bazı temel değişimleri yapmanız mümkün değildir. Yeterince etkili kullanım için root atma uygulaması indirip daha sonra kullanmaya başlamanız gerekmektedir.

Towelroot (APK) Nedir?

Telefonunuza Towelroot (APK) android uygulamayı indirdiğinizde root atabilmeniz için yalnızca bir tane tuşa dokunmanız yeterlidir. Hemen her telefonda ve tablette kullanıma hazır olan uygulama, bilgisayara bağlanmadan aktif hale gelebilmektedir. Bu nedenle internete bağlı olduğunuz herhangi bir noktadan indirme işlemini yapıp rahatlıkla uygulamayı başlatabilmeniz mümkündür.

Towelroot (APK) Özellikleri

Android mobil cihazlara root atma programları arasında en sık kullanılanlardan biri Towelroot (APK)’dır. Telefona indirildikten sonra ekrana gelen make it ra1n kısmına dokunulduğunda uygulama devreye sokulmuş olacaktır. Rootlama olduğu süre boyunca telefonunuz veyahut tabletiniz yeniden başlamayacaktır.

100 kilobyte yer kaplayacak kadar basit bir alana sahip olan uygulama oldukça kullanışlıdır. Herhangi bir mobil cihaz rootlatmak istenildiğinde tercih edilebilecek en donanımlı program olarak bilinmektedir. Bununla beraber uygulamanın özellikle telefonu yeniden başlatmadan ya da bilgisayara bağlanmadan kullanılabilir olması en büyük avantajıdır. Diğer tüm root uygulamaları yeniden başlatma zorunluluğu koşarken Towelroot (APK) uygulamasında bu zorunluluk bulunmamaktadır.

    Benzer Programlar

  • File Commander File Commander
    İngilizceÜcretsiz13.6 MB
  • XAPK Installer XAPK Installer
    İngilizceÜcretsiz2.39 MB