Touchgrind Skate 2

Touchgrind Skate 2

Versiyon/Sürüm1.25
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu12M
ÜreticiIllusion Labs
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi17 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (12M) iOS indir Android indir

Touchgrind Skate 2 Android iOS Parmak Kaykayı

Touchgrind Skate 2 indir, mobil platformlarda oynayabileceğiniz en iyi ve en çok indirilen kaykay oyunu olan ücretsiz Android parmak kaykayı oyunudur.

Oyun başlangıcında eğitimi tamamladıktan sonra parmaklarınızı ustalıkla kullanmanızı isteyen mobil parmak kaykayı oyunudur. Oyun içerisinde 2 farklı mod seçeneğinde parmak beceri ve yeteneklerinizi gösteriyorsunuz.

Touchgrind Skate 2 oyununu oynamak çok kolay ancak bir o kadar beceri gerektiriyor. Gerçekci oyun fizikleri ve 3D etkileyici grafikleri ile Android ve iPhone iOS cihazlarda oynayabileceğiniz en iyi parmak kaykay oyunu diyebilirim.

Oyunda zorlu challenge’lara katılarak en iyi puanları almaya çalışıyorsunuz. Ollie, pop shuvit, kickflip, heelflip, powerslide, lip trick, crook, darkslide, tailslide ve daha birçok kaykay türü ile ünlü hareketleri yaparak puanımızı artırıyoruz.

Çeşitli challenge’ları tamamladıktan sonra bölümleri geçiyorsunuz. Competition modunda ise size verilen süre içerisinde en yüksek puanı yakalamaya çalşıyorsunuz. Session modda ise verilen tüm challenge’ları tamamlayarak ilerleme kaydediyorsunuz.

Oyunda kaykay parkı olarak toplamda üç seçenek karşınıza çıkıyor. Kaykay oyunu oynamayı sevenleri mutlaka indirmesini tavsiye ettiğim Touchgrind Skate 2 oyununu ücretsiz indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • BASEBALL 9 Apk indir BASEBALL 9 Apk indir
    TürkçeÜcretsiz174.5M
  • Touchgrind BMX 2 Apk indir Touchgrind BMX 2 Apk indir
    İngilizceÜcretsiz557.9 MB
  • Touchgrind Skate 2 HAKKINDA YORUM YAZIN