Touchgrind BMX 2 Apk indir

Touchgrind BMX 2 Apk indir

Versiyon/Sürüm1.5.15
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu557.9 MB
ÜreticiIllusion Labs
İşletim SistemiAndroid 6.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 yıl önce
Güncelleme Tarihi9 Eylül 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Touchgrind BMX 2 Bisiklet Sürme Oyunu

Touchgrind BMX 2 APK indir, Android BMX mobil spor oyunudur. Bisiklet sürme oyunu Touchgrind BMX 2 APK ile özel bisikletlere ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Touchgrind BMX 2 APK Android spor oyununda hızlı, ateşli, daha cesur, yaratıcı, dinamik ve daha etkileyici aksiyon dolu anlar yaşayın. Dünyanın dört bir yanında yer alan bölgelere sürüş yapabilirsiniz.

Touchgrind BMX 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyun haritasında dünyada yer alan çeşitli bölgelerde sürüş yapabilirsiniz. Gökdelenlerle çevirili elli metrelik çatılardan atlayabilir, yokuşlardan inebilir ve rapmalardan yukarı çıkabilirsiniz. Touchgrind BMX 2 APK Android oyunda ölümcül engellerin üzerinden yere düşmeden geçmeniz gerekebilir. BMX bisikletinizi tasarlayabilir ve parçaları birleştirebilirsiniz.

Touchgrind BMX 2 oyununda farklı lastikler, oturaklar, gövdeler, vitesler ve gidonlar yer almaktadır. İstediğiniz renge boyayabilir ve dilediğiniz özel bisikletin kilidini açmak için mücadele edebilirsiniz. Çevirimdışı oynama seçeneğinin yanı sıra arkadaşlarınızla birlikte düellolara da katılabilirsiniz. En yüksek puanları elde ederek dünya sıralamasındaki yerinizi alabilirsiniz.

Touchgrind BMX 2 APK Android indir

Görevleri tamamlayarak ilerlediğiniz oyunda sıralamaya girin ve olağanüstü performansınızı tüm dünyaya gösterin. Touchgrind BMX 2 APK Android oyununda 360 derece döndürme ve çeşitli numaraları yapabilme fırsatınızda bulunmaktadır. 720P çözünürlükte oynayabileceğiniz basit oynanış kontrolleri ve kaliteli grafikleri bulunmaktadır.

Touchgrind BMX 2 Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=se.illusionlabs.touchgrindbmx2&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Canlı Futbol TV Apk indir Canlı Futbol TV Apk indir
    TürkçeÜcretsiz41,7 MB
  • Roblock Gym Clicker Tap Hero Apk indir Roblock Gym Clicker Tap Hero Apk indir
    TürkçeÜcretsiz126.1 MB
  • Touchgrind BMX 2 Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN