Toon Kupası 2018

Toon Kupası 2018

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0.14
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu50 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi12 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (50 MB) iOS indir Android indir

Toon Cup 2018 Android iOS Cartoon Network Futbol Oyunu

Toon Cup (Toon Kupası) 2018 indir, popüler çizgi film kanalı Cortoon Network’ün mobil cihazlarda ücretsiz indirip oynayabileceğiniz Android futbol oyunudur.

En çok sevdiğimiz ve yakından tanıdığımız Cartoon Network‘ün futbol oyununda Ben 10, Powerpuff Girls, Teen Titans Go, Kafadar Ayılar ve daha birçok çizgi film karakterlerini göreceksiniz.

Toon Cup 2018 oyunu Carton Nerwork’ün yapımında Türkçe dil desteğiyle beraber geliyor. Türkiye milli takımımızın da yer aldığı futbol oyununda en sevilen çizgi film karakterlerinin nefes kesen futbol mücadelesine tanık oluyoruz.

Oyun içerisinde çocukların çok sevdiği çizgi film karakterlerinden Sürekli Dizi, Teen Titans Go, Kafadar Ayılar, Ben 10 ve Adventure Time karakterlerinden birini seçerek oyuna başlıyoruz. Android ve iPhone iOS uyumlu Toon Kupası 2018 oyununda her takımda biri kaptan ve diğerleri takım üyesi olmak üzere toplamda 3 oyuncu bulunmaktadır.

Klasik mobil futbol oyunlarından farklı olarak karşımıza çıkan oyunda, her oyuncunun kendine has yetenekleri bulunuyor. Oyuncuların topa vuruş gücü, isabet oranı, etkili ve zayıf olduğu özelliker bulunuyor. Toon Cup 2018’de çıktığınız maçları yeşil sahalarda kaybetmeden kazanmaya çalışırken bir yandan da sevimli çizgi film karakterleriyle doyasıya eğleniyoruz.

    Benzer Programlar

  • Flip Dunk Flip Dunk
    İngilizceÜcretsiz71 MB
  • Golden Boot Apk Golden Boot Apk
    TürkçeÜcretsiz47.2 MB