Tonguc Akademi

Tonguc Akademi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.3.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu5.1 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 2.2.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi23 Kasım 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (5.1 MB) Android indir

Tonguc Akademi Android için Eğlenceli Ders Konu Anlatımları

Tonguc Akademi indir, android cihazları üzerinden etkileyici, sıradışı ve eğlenceli eğitim uygulamasıdır. Ders anlatmaktan sıkılmayan hocaların eğlenceli ders çalışma projelerinden birisi olup ders çalışırken espirili ve eğlenceli yollarla ders çalışabilirsiniz.

Tonguc Akademi Özellikleri

Genelde herkes espirili ve eğlenceli eğitim mi olur ders ama Tonguç eğitim uygulaması bu konudaki fikirlerinizi değiştiriyor. Derse çalışırken en basit öğrenme yolları, espirili ders çalışma, zeka dolu sorular ile ders çalışmayı eğlenceli hale getiriyor. Tonguc Akademi Android Eğlenceli Eğitim Uygulaması ders çalışma esnasında dersin en önemli kısımlarını detaylarıyla görebilirsiniz.

En iyi ders anlatım tekniklerini ve yöntemlerini Tonguc Akademi eğlenceli eğitim uygulamasında görebilirsiniz. Neredeyse herkesin anlamakta güçlük çektiği matematik konularını daha kolay öğrenebilirsiniz. Ezberleme konusunda sıkıntısı olan öğrencilerin tarih dersinde en çok öğrenmek istediğiniz ve en önemli kısımları sizlerle paylaşıyor. Ücretsiz ve Türkçe dil desteği ile android mobil platformu üzerinde en çok tercih edilen eğlenceli eğitim uygulamasıdır.

    Benzer Programlar

  • Matematiksel Hileler apk Matematiksel Hileler apk
    TürkçeÜcretsiz8.3 MB
  • Okuma Yazma Öğreniyorum APK Okuma Yazma Öğreniyorum APK
    TürkçeÜcretsiz21 MB