Tonguc Akademi

Tonguc Akademi

Versiyon/Sürüm1.3.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu5.1 MB
ÜreticiTonguç Akademi
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi1 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir

Tonguc Akademi Android için Eğlenceli Ders Konu Anlatımları

Tonguc Akademi indir, Tonguc Akademi android cihazları üzerinden etkileyici, sıradışı ve eğlenceli eğitim uygulamasıdır. Ders anlatmaktan sıkılmayan hocaların eğlenceli ders çalışma projelerinden birisi olup ders çalışırken espirili ve eğlenceli yollarla ders çalışabilirsiniz.

Tonguc Akademi Özellikleri

Genelde herkes espirili ve eğlenceli eğitim mi olur ders ama Tonguç eğitim uygulaması bu konudaki fikirlerinizi değiştiriyor. Derse çalışırken en basit öğrenme yolları, espirili ders çalışma, zeka dolu sorular ile ders çalışmayı eğlenceli hale getiriyor. Tonguc Akademi Android Eğlenceli Eğitim Uygulaması ders çalışma esnasında dersin en önemli kısımlarını detaylarıyla görebilirsiniz.

En iyi ders anlatım tekniklerini ve yöntemlerini Tonguc Akademi eğlenceli eğitim uygulamasında görebilirsiniz. Neredeyse herkesin anlamakta güçlük çektiği matematik konularını daha kolay öğrenebilirsiniz. Ezberleme konusunda sıkıntısı olan öğrencilerin tarih dersinde en çok öğrenmek istediğiniz ve en önemli kısımları sizlerle paylaşıyor. Ücretsiz ve Türkçe dil desteği ile android mobil platformu üzerinde en çok tercih edilen eğlenceli eğitim uygulamasıdır.


  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

 • Ehliyet Sınav Soruları Ehliyet Sınav Soruları
  TürkçeÜcretsiz
 • cApp APK cApp APK
  ingilizceÜcretsiz14.3 MB
 • Tonguc Akademi HAKKINDA YORUM YAZIN  Tonguc Akademi Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Eylül dedi ki:

   Tonguç Akademi test kitapları çok eğlenceli…

   Çok güzel ders anlatıyorlar.

  2. Anonim dedi ki:

   Ben nasıl giris yapıcam