Tonguç Akademi Akıl Kartları

Tonguç Akademi Akıl Kartları

Versiyon/Sürüm1.0.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu7.8 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Ocak 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (7.8 MB) iOS indir Android indir

Akıl Kartları TEOG Sınavına Hazırlık Uygulaması

Tonguç Akademi Akıl Kartlar indir, TEOG sınavına hazırlanan öğrencilerin android ve iOS mobil platformlarında eğlenceli ders çalışma mobil uygulamasıdır. Fen, İnkilap, Din, İngilizce ve diğer derslerin tüm ünitelerinde bilmesi gereken kavramları kolayca öğrenebileceği TEOG sınavına hazırlık uygulamasıdır.

Akıl Kartları Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Ders çalışma esnasında veya test çözerken çok sıkılan öğrencilerin Tonguç akademi’nin eğlenceli ders çalışma yöntemiyle bu sorunu çözmüş bulunuyor. En önemli 4 dersteki tüm konularda bilinmesi gereken tüm bilgileri akıl kartları ile öğrenmenizde yardımcı oluyor. Mobil veri ve Wi-Fi internet bağlantısı olmadan çalışabilmesi öğrenciler için avantaj. Her nerede olursanız olun ders çalışmayı eğlenerek öğrenmenin tadını çıkarabileceğiniz eğitim uygulamasıdır.

Tonguç Akademi Akıl Kartları Android ve iOS TEOG Akıl Kartları ile ders çalışma için yapacağınız işlemler çok basit. Çalışacağınız dersin konusunu seçip karşınıza çıkan kartı tahmin edip kartın üzerine tıklamak olacak. Tahmin ettiğiniz kart eğer doğru çıktıysa sağa, yanlış akıllı kart çıktıysa sola sürüklüyoruz. Akıl kartlarını bitirdiğinizde quizler’e başlayıp ders çalışma etkinliğini bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Tonguç akademi uygulaması sizlerin ders çalışırken eğlenerek ve kolay öğrenme modülleriyle sıkılmadan ders çalışma etkinliği sunmaktadır. Uygulamanın genel versiyonu için  Tonguc Akademi konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

  Benzer Programlar

 • Arı Mobil Kütüphane Arı Mobil Kütüphane
  TürkçeÜcretsiz10.1 MB
 • İnönü Otomasyon İnönü Otomasyon
  TürkçeÜcretsiz2.82 MB
 • Tonguç Akademi Akıl Kartları HAKKINDA YORUM YAZIN  Tonguç Akademi Akıl Kartları Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Ülkü dedi ki:

   Ünite sonundaki quizler neden açılmıyor