Tonguç Akademi Akıl Kartları

Tonguç Akademi Akıl Kartları

Versiyon/Sürüm1.0.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu7.8 MB
ÜreticiTonguç Akademi
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi9 Temmuz 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (7.8 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Akıl Kartları TEOG Sınavına Hazırlık Uygulaması

Tonguç Akademi Akıl Kartları, TEOG sınavına hazırlanan öğrencilerin android ve iOS mobil platformlarında eğlenceli ders çalışma uygulamasıdır. Fen, İnkilap, Din, İngilizce ve diğer derslerin tüm ünitelerinde bilmesi gereken kavramları kolayca öğrenebileceği TEOG sınavına hazırlık uygulamasıdır.

Akıl Kartları Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Ders çalışma esnasında veya test çözerken çok sıkılan öğrencilerin Tonguç akademi’nin eğlenceli ders çalışma yöntemiyle bu sorunu çözmüş bulunuyor. En önemli 4 dersteki tüm konularda bilinmesi gereken tüm bilgileri akıl kartları ile öğrenmenizde yardımcı oluyor. Mobil veri ve Wi-Fi internet bağlantısı olmadan çalışabilmesi öğrenciler için avantaj. Her nerede olursanız olun ders çalışmayı eğlenerek öğrenmenin tadını çıkarabileceğiniz eğitim uygulamasıdır.

Tonguç Akademi Akıl Kartları Android ve iOS TEOG Akıl Kartları ile ders çalışma için yapacağınız işlemler çok basit. Çalışacağınız dersin konusunu seçip karşınıza çıkan kartı tahmin edip kartın üzerine tıklamak olacak. Tahmin ettiğiniz kart eğer doğru çıktıysa sağa, yanlış akıllı kart çıktıysa sola sürüklüyoruz. Akıl kartlarını bitirdiğinizde quizler’e başlayıp ders çalışma etkinliğini bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Tonguç akademi uygulaması sizlerin ders çalışırken eğlenerek ve kolay öğrenme modülleriyle sıkılmadan ders çalışma etkinliği sunmaktadır. Uygulamanın genel versiyonu için  Tonguc Akademi konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

201 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Tonguc Akademi Tonguc Akademi
  TürkçeÜcretsiz5.1 MB
 • Anadolu Mobil Anadolu Mobil
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz49.0 MB
 • AÖF Çıkmış Sorular AÖF Çıkmış Sorular
  TürkçeÜcretsiz27 MB
 • EBA Eğitim indir EBA Eğitim indir
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz6.5 MB
 • Tonguç Akademi Akıl Kartları HAKKINDA YORUM YAZIN