Time Princess indir

Time Princess indir

Versiyon/Sürüm1.12.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.4GB
ÜreticiIGG.COM
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi22 Temmuz 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Time Princess Online Oynanabilen Rol Oyunu

Time Princess APK indir, Android rol oyunudur. Time Princess oyunda 18. yüzyılın güzelliğine bırakarak büyülü bir maceranın yolunu açarak krallığı koruyun.

Time Princess APK Android rol yapma oyununda 18. yüzyılda krallığınızı tehtit eden kaosla savaşıyorsunuz. Sarayda geçen oyunda bşr şbsabka tanışıyor ve birlikte zor kararlar alarak görevleri yapıyorsunuz.

Time Princess Android APK indir

Oyunda gösterişli bir kolye yüzünden krallığı tehtit eden bir kaos bulunmaktadır. Bu kaos ie savaşa yol açmaktadır. Time Princess APK Android oyununda eşşiz kıyafetler ve aksesuarlar kullanıyorsunuz. Hikayenizde çeşitli antik, modern, batı ve doğu stilleri bulunmaktadır.

Dramatik hikayeyi değiştiren seçimler yapmak tamamıyla sizlerin elinde. Verdiğiniz önemli kararlar hikayenin sonunu ve karakterlerin kaderini belirlemektedir. Time Princess APK Android rol oyununda tüm karakterleri zevkinize göre özelleştirebilir, çeşitli desenler ve renkler uygulayabilirsiniz.

Rol oyunnuda sevimli kedicikleri ve malzemeleri toplamanda yardımcı olmaları için karakterleri yönetiyorsunuz. Time Princess oyununda yeni arkadaşlar edin, giysi dolabını paylaş ve tüm dünyada online oynayın.

Time Princess Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.igg.android.dressuptimeprincess&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • GODDESS OF VICTORY: NIKKE Apk indir GODDESS OF VICTORY: NIKKE Apk indir
    TürkçeÜcretsiz130.9M
  • Demon Hunter: Rebirth Apk indir Demon Hunter: Rebirth Apk indir
    TürkçeÜcretsiz497M
  • Time Princess indir HAKKINDA YORUM YAZIN