The Walking Dead: All-Stars Apk indir

The Walking Dead: All-Stars Apk indir

Versiyon/Sürüm1.4.5
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu727M
ÜreticiCom2uS Holdings Corporation
İşletim SistemiAndroid 6.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 yıl önce
Güncelleme Tarihi5 Eylül 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

The Walking Dead: All-Stars RPG Oyunu

The Walking Dead: All-Stars APK indir, Android rol oyunudur. Hayatta kalmak için The Walking Dead: All-Stars kıyamet sınrası dünyada kötülerle savaşıyorsunuz.

The Walking Dead: All-Stars APK Android rol oyunu kıyamet sonrası dünyada zombilere karşı savaşıyor ve yeni bir dünya düzeni kurmak için çabalıyorsunuz. Oyunda diğer hayatta kalan grupları bularak yürüyüşlere çıkabilirsiniz.

The Walking Dead: All-Stars Nasıl Oynanır?

Oyun orjinal çizgi roman serisini doyasıya yaşayabileceğiniz rol oyunudur. Oyun içerisinde kaliteli görseller, sanat eserleri, The Walking Dead: All-Stars oyununa özel karakterler ve çizimler yer almaktadır. Minimum çaba ile büyümenizi ve ilerlemenizi sağlayan çeşitli karakterler toplayabilirsiniz. Oyunu dilerseniz online oyuncuların arasına katılıp oynayabilir yada offline modlarda çeşitli görevleri yaparak oynayabilirsiniz.

The Walking Dead: All-Stars APK Android oyununda diğer hayatta kalan oyuncularla savaşabilir yada birliktelik sağlayabilirsiniz. Hayatta kalma mücadelesiyle dolu olan RPG oyununda bir topluluğa katılın ve ortak savaşlara katılın. Çizgi romanın ruhunu yansıtan koleksiyonu birikterek karakterinizi geliştirebilirsiniz.

The Walking Dead: All-Stars APK Android indir

Düşmanlarınıza karşı savunma ve hayatta kalabilmek için gıda ürünlerini toplarken bir yandan da zombilere karşı mücadele veriyorsunuz. The Walking Dead: All-Stars APK Android oyunu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip oynayabilirsiniz. Şimdi giriş yapın, topluluğa katılın yada kendi topluğunuzu oluşturup oynamaya başlayın.

The Walking Dead: All-Stars Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gamevil.gvtwd.android.google.global.normal&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Dungeon Hunter 6 Apk indir Dungeon Hunter 6 Apk indir
    İngilizceÜcretsiz724 MB
  • Dragonheir Silent Gods Apk indir Dragonheir Silent Gods Apk indir
    İngilizceÜcretsiz125 MB
  • The Walking Dead: All-Stars Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN