The Fish Master

The Fish Master

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.6
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu54M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi23 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (54M) iOS indir Android indir

The Fish Master Android iOS Voodoo Balık Yakalama

The Fish Master indir, Voodoo’nun mobil cihazlar için hazırladığı balık tutmayı seven oyuncular için yeni popüler oyunu Android balık tutma oyunudur.

Oyun çizgi film stili minimalist bir gözü yormayan grafik çizgilerine sahiptir. Oyunda teknesine iri yarı bir balıkçının yerine geçiyorsunuz. Tek başınıza olduğunuz açık denizde tutabileceğiniz kadar balık tutmaya çalışıyorsunuz. Voodoo oyununda ne kadar iyi bir balıkçı olduğunuzu göstermeye hazırmısınız?

The Fish Master oyununda ne kadar çok balık yakalarsanız o kadar fazla puan alıyorsunuz. Farklı bir tasarımı ve basit görselli olmasına rağmen bağımlılık yapan bir mobil oyun türüne sahip olduğunu söyleyebilirim.

Android ve iOS iPhone uyumlu olan ücretsiz balık tutma oyununda deniz ortasında büyük ve küçük balıkları avlamaya çalışıyoruz. Diğer balık tutma oyunlarına nazaran balıkların gelmesi için herhangi bir çaba göstermiyorsunuz.

Oyun içerisinde daha fazla balık yakalayabilmek için misinanın uzunluğunu ve oltanın dayanıklığı artıran yükseltmeleri yapmanız gerekiyor. Yükseltmeler için gerekli parayı ise balık tuttukça kazanıyorsunuz. The Fish Master oyununu tüm balık yakalamayı seven mobil oyunculara beceri ve yeteneklerini gösterebilecek bir oyun tarzı sunuyor.

    Benzer Programlar

  • Infinite Stairs Infinite Stairs
    İngilizceÜcretsiz40 MB
  • Color Bump 3D Apk Color Bump 3D Apk
    İngilizceÜcretsiz42.5 MB