The Creeps 2

The Creeps 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.01.11
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu161.3 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid ve iOS iPhone
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi12 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (161.3 MB) iOS indir Android indir

The Creeps 2 Android iOS Strateji Oyunu

The Creeps 2 indir, mobil oynayabileceğiniz kule savunma oyununda kurabilerinizi yaratıklardan korumaya çalıştığınız Android strateji oyunudur.

Oynaması ve indirmesi ücretsiz olan oyunu Android ve iOS iPhone cihazlarınıza indirebilirsiniz. Fantastik bölümlerle dolu olan oyunda çirkin yaratıklardan mevcut kurabilerimizi korumaya çalışıyoruz. Strateji oyunu bir nevi kule savunma oyunu da dememeiz mümkündür.

The Creeps 2 oyununda ok sayıda kule savunma oyunlarından birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Karşınıza çıkan ve yakında görmek dahi istemeyeceğiniz kurabileri korumaya özen gösteriyorsunuz. Bize doğru gelen yaratıkları durdurabilmek için pompalı su tabancası, tutkal şişesi, el feneri, bumerang ve diğer savunma silahlarını kullanacaksınız.

Aynı anda birden fazla savunma silahlarını kullanma gibi bir şansımız bulunmuyor. Bu yüzden dolayı tüm görevleri tamamlayarak yeni bölümlerin kilidini açabiliyorsunuz. The Creeps 2 oyunu 40 bölümden oluşuyor. Birbirinden zorlu görevleri bulunan oyunda ayrıca artırılmış gerçeklik (AR) modu bulunuyor. Dilediğiniz modu seçerek Android strateji oyununu hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Geometry Dash Lite Apk Geometry Dash Lite Apk
    TürkçeÜcretsiz57.6 MB
  • Clash Of Clans Apk Clash Of Clans Apk
    TürkçeÜcretsiz103 MB