The Baby In Yellow indir

The Baby In Yellow indir

Versiyon/Sürüm1.4.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu168M
ÜreticiTeam Terrible
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi15 Nisan 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

The Baby In Yellow Bebek Bakma Simülasyon Oyunu

The Baby In Yellow APK indir, bebek bakıcılığı yaptığınız simülasyon oyunudur. The Baby In Yellow oynarken bulmacaları çözün ve görevleri tamamlayın.

The Baby In Yellow APK Android oyunu içerisinde yer alan asi ve yaramaz bir çocuğa bakıcılık yaptığınız oyunda görevleri tamamlayarak ilerliyorsunuz. Oyunda görevleri bitir, bulmacaları çöz ve gizli koleksiyonları keşfet.

The Baby In Yellow APK Android indir ve Nasıl İndirilir?

Oyunu APK butonuna tıklayarak Android telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz. The Baby In Yellow APK Android oyunu eğlenceli Ragdoll fiziği ile geliştirilen efsane bir oyundur. Zıplamalar, büyük baş modu, gizli koleksiyonlar ve daha birçok yenilikleri oyun içerisinde keşfedebilirsiniz.

Oyun 5 bölümde oluşmaktadır. Asi bir bebeğe bakıcılık yaptığınız oyunda onunla uğraşmasıda epey zor olacaktır. Ancak bu bebekle uğraşmak sizin sonunuz olabilir. Bebeğin kontrolünü sağlamak tamamıyla sizi elinizde olacaktır. The Baby In Yellow APK Android oyunu APK oyun dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirebilirsiniz.

The Baby In Yellow Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.TeamTerrible.BabyInYellow&referrer=utm_source%3Dindirson.com


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Bucket Crusher Apk indir Bucket Crusher Apk indir
    İngilizceÜcretsiz91M
  • Dessert DIY Apk indir Dessert DIY Apk indir
    İngilizceÜcretsiz131M
  • The Baby In Yellow indir HAKKINDA YORUM YAZIN