TextNow Apk

TextNow Apk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu38.9 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi9 Ocak 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (38.9 MB) Android indir

TextNow Arama ve Limitsiz Mesajlaşma Uygulaması

TextNow apk indir, cep telefonunuz üzerinden ücretsiz şekilde arama ya da mesajlaşma yapmak istediğinizde yardımcı olmaktadır. Oldukça pratik olan uygulama bir çeşit sosyal medya uygulaması olarak da tanımlanabilmektedir. Uygulamayı cep telefonunuza indirdikten sonra kişisel hesap oluşturmanız istenmektedir. Bu şekilde görüşme yapabileceğiniz arkadaşlarınızı kendi listesine eklemeniz mümkün olmaktadır.

Limitsiz şekilde mesajlaşma hakkı tanıyan TextNow uygulaması aynı zamanda sık sık reklam gösterdiği için eleştiri almaktadır. Reklamlar sizin için herhangi bir engel teşkil etmiyorsa bu durumda hızlı şekilde üye olup arkasındansosyal medya uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

TextNow Nedir?

Son derece pratik ve tamamıyla masrafsız şekilde iletişim kurmaya yarayan TextNow uygulaması, iletişim sağlayan uygulamalardan bir tanesidir. Kendi kulvarında birçok uygulamayla yarışan ancak kaliteli ağ bağlantısı sayesinde bir adım öne çıkan TextNow, kullanıcıların memnun kaldığı uygulamalardandır. Bununla birlikte reklamlarından memnun olmayanlar ise belli bir ücret ödeyerek tamamıyla reklamsız şekilde uygulamayı kullanabilmektedir.

Birçok muadili bulunan uygulamayı cep telefonunuza indirdiğinizde kullanımı kolay şekilde çözebilirsiniz. Mesajlaşmak da arama yapmak da oldukça basittir. Özellikle arama konusunda oldukça kaliteli yayın yapan uygulama, görüşme esnasında herhangi bir aksaklıkla mücadele etmenize neden olmamaktadır. Pratik şekilde görüşüp istediğiniz kadar mesajlaşmanızı sağlamaktadır.

TextNow Özellikleri

TextNow özelleştirilebilir bir yapıya sahiptir. Uygulamayı kendi istediğiniz gibi düzenleyerek renk ve tema bakımından kendinize özel kılabilirsiniz. Birçok duvar kâğıdı, renk ve zil sesi alternatifi ile uygulamada sizi anlatan detayları görme ihtimaliniz oldukça büyüktür.

Benzerlerinden çok farklı ve işinizi kolaylaştıracak bir uygulamaya ihtiyacınız varsa TextNow apk uygulamasını rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Sorunsuz çalışmanın yanı sıra basit bir işleyişe de sahip olan uygulama, ücret ödemeden iletişim kurabilmenin tadını çıkarmanızı sağlayacaktır. Android işletim sistemine uyumlu olan uygulamayı dilediğiniz gibi tecrübe edebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Kik Messenger Kik Messenger
    TürkçeÜcretsiz2.03 MB
  • Bermuda Video Chat App Bermuda Video Chat App
    TürkçeÜcretsiz49.6 MB