TED

TED

Versiyon/Sürüm4.5.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu18 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi9 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (18 MB) iOS indir Android indir APK indir

TED APK Android Eğitici Video Konferansları

TED APK indir, TED Android mobil cihazlara indirip TED video konferansları dünya genelinde müzik, bilim, iş dünyası, sağlık ve eğitim videoları bulunmaktadır.

TED, TED konferanslarını dinlemek isteyenlerin tercih edebileceği uygulamalardandır. TED konferanslarını derli toplu tek bir yerde bulmakta zorlanıyorsanız uygulamasını indirip kolaylıkla bulabilirsiniz. Müzikten bilime, iş dünyasından sağlığa kadar birçok alanda yapılan bu özel konferanslar dünya genelinde ilgi toplamaktadır. Binlerce katılımcının olduğu bu konferanslarda işinde uzman olan, deneyimleri bulunan birçok kişi yer almaktadır.

Bir çeşit konferans uygulaması olarak tanımlansa da TED konferansları için özel olarak hazırlana TED uygulaması resmi bir uygulamadır. Bu resmi uygulama binlerce kişi tarafından indirilmekte ve sıkı şekilde takip edilmektedir.

TED İndir

TED android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için hazırlanmış bir uygulamadır. Android cihazlarınızın mobil mağazalarında bulabileceğiniz uygulama birkaç dakika içerisinde inmektedir. Arkasından aç diyerek hemen uygulamayı açabilir, dilediğiniz konferansı kolayca dinlemeye başlayabilirsiniz.

TED uygulaması nedir, hızlı şekilde kullanılabilir mi sorusunu soran birçok kişi, TED APK indirdikten sonra elde ettiği sonuçtan memnun kalmaktadır. Son derece basit bir mantığı olan uygulamanın herkesçe kullanılabilecek kadar basit olduğu görülmektedir. TED uygulaması ücretli mi sorusunun cevabı ise hayırdır.

    Benzer Programlar

  • Arı Mobil Kütüphane Arı Mobil Kütüphane
    TürkçeÜcretsiz10.1 MB
  • İnönü Otomasyon İnönü Otomasyon
    TürkçeÜcretsiz2.82 MB