TeamViewer Mobil

TeamViewer Mobil

Versiyon/Sürüm2.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi1 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir () Android indir

Android Mobil Uzaktan Erişim Uygulaması

TeamViewer mobil indir, android mobil cihazınızı uzaktan kontrol etmenizi sağlayan özel bir uygulamadır. Cep telefonu ya da tabletler için tasarlanan bu uygulama, android işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılmaktadır. Bu uygulama sayesinde cep telefonlarınızdan masaüstü bilgisayarlarınızı kontrol altında tutabilmeniz mümkündür.

Dilediğiniz herhangi bir işlemi bu uygulama sayesinde rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.  TeamViewer uygulaması, binlerce kişi tarafından tercih edilen ve son derece kullanışlı bir uygulamadır. Hemen herkes tarafından kullanılabilecek kadar sade bir arayüze sahip olduğu için android kullanan herkesin cep telefonlarında bu uygulamayı bulabilmek mümkündür.

TeamViewer Nedir?

TeamViewer android uygulaması için uzaktan bilgisayar kontrol uygulaması tanımı yapılmaktadır. İndirme işlemlerinin, güncellemelerin, dosya transferlerinin uzun sürdüğü dönemlerde bu uygulama sayesinde bilgisayar başında kalmanıza gerek yoktur. Saatlerce evde kalmaya gerek kalmadan uzaktan bilgisayar kontrol uygulaması sayesinde istediğiniz kontrolü sağlayabilirsiniz.

Cep telefonunuzdan ya da tabletinizden TeamViewer android uygulamasını indirip bilgisayarınızı tanımlatmanız yeterlidir. Detaylı şekilde işlemler yapıldığında istenen her an bilgisayarlar kontrol edilebilmektedir. Özellikle iş yerleri için bu uygulamanın favori uygulamalardan biri olduğu görülmektedir.

    Benzer Programlar

  • ZArchiver ZArchiver
    TürkçeÜcretsiz4.8 MB
  • Google Drive Google Drive
    TürkçeÜcretsiz30.0 MB