TeamViewer Mobil

TeamViewer Mobil

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi1 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () Android indir

Android Mobil Uzaktan Erişim Uygulaması

TeamViewer mobil indir, android mobil cihazınızı uzaktan kontrol etmenizi sağlayan özel bir uygulamadır. Cep telefonu ya da tabletler için tasarlanan bu uygulama, android işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılmaktadır. Bu uygulama sayesinde cep telefonlarınızdan masaüstü bilgisayarlarınızı kontrol altında tutabilmeniz mümkündür.

Dilediğiniz herhangi bir işlemi bu uygulama sayesinde rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.  TeamViewer uygulaması, binlerce kişi tarafından tercih edilen ve son derece kullanışlı bir uygulamadır. Hemen herkes tarafından kullanılabilecek kadar sade bir arayüze sahip olduğu için android kullanan herkesin cep telefonlarında bu uygulamayı bulabilmek mümkündür.

TeamViewer Nedir?

TeamViewer android uygulaması için uzaktan bilgisayar kontrol uygulaması tanımı yapılmaktadır. İndirme işlemlerinin, güncellemelerin, dosya transferlerinin uzun sürdüğü dönemlerde bu uygulama sayesinde bilgisayar başında kalmanıza gerek yoktur. Saatlerce evde kalmaya gerek kalmadan uzaktan bilgisayar kontrol uygulaması sayesinde istediğiniz kontrolü sağlayabilirsiniz.

Cep telefonunuzdan ya da tabletinizden TeamViewer android uygulamasını indirip bilgisayarınızı tanımlatmanız yeterlidir. Detaylı şekilde işlemler yapıldığında istenen her an bilgisayarlar kontrol edilebilmektedir. Özellikle iş yerleri için bu uygulamanın favori uygulamalardan biri olduğu görülmektedir.

    Benzer Programlar

  • Smart Switch Mobile Smart Switch Mobile
    İngilizceÜcretsiz28 MB
  • Samsung My Files Samsung My Files
    İngilizceÜcretsiz5,8 MB