Tatlı Kamera

Tatlı Kamera

Versiyon/Sürüm1.8.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu38 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi9 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (38 MB) Android indir APK indir

Tatlı kamera APK Android Fotoğraf Filtre Kamerası

Tatlı Kamera APK indir, Tatlı Kamera Android selfie çekme, fotoğraf filtreleme, fotoğraf düzenleme ve güzellik kamerası uygulaması ile leke giderme ve yüz düzeltmeleri yapabilirsiniz.

Tatlı Kamera, selfie çekme konusunda hassas olan herkesin kullanabileceği bir uygulamadır. Özellikle ön kamerası iyi olmayan ve iyi bir fotoğraf düzenleme uygulamasına ihtiyaç duyanlar Tatlı Kamera ile aradıklarını bulabilmektedir. Hem kameradan en üt düzey verimi almayı hem de fotoğraflarda istenen düzenlemeyi yapabilmeyi mümkün kılmaktadır.

Fotoğraflarınız kaliteli, etkileyici ve profesyonel görünsün isterseniz Tatlı Kamera uygulamasını kullanabilirsiniz. İngilizcesi Sweet Camera olan bu özel uygulama hem ön kamera hem de arka kamera ile çalışabilmektedir. Dilediğiniz zaman güzellik kamerası ile yüz güzelleştirme, leke giderme, ince ayarlarla renkleri kontrol etme konusunda Sweet Camera apk uygulamasından yararlanabilirsiniz.

Tatlı Kamera İndir

Tatlı Kamera indirmek için cihazlarınızın android işletim sistemine sahip olması gerekmektedir. Mobil uygulama mağazanızda arattıktan sonra Tatlı Kamera APK indir diyerek uygulamayı indirebilir sonrasında aç diyerek anında aktif şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama hemen açılacak ve kamera ile çekim yapmanızı sağlayacaktır. Bunun yerine galeriye ulaşma izni verirseniz galerinizde olan fotoğrafları da bu uygulama aracılığıyla düzenleyebilirsiniz. Sonrasında dilediğiniz platform üzerinden paylaşmanız da mümkündür.

    Benzer Programlar

  • Panorama HD Panorama HD
    TürkçeÜcretsiz64.2 MB
  • Facetune2 – Selfi Editörü, Fotoğraf Düzenleme Facetune2 – Selfi Editörü, Fotoğraf Düzenleme
    TürkçeÜcretsiz96.78 MB