TapTap

TapTap

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm3.0.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu26.8 MB
Üretici
İşletim SistemiiPhone iOS 7.0 / iPad (OS)
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi7 Ağustos 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (26.8 MB) iOS indir

TapTap iPhone iOS Oyun İndirme Marketi

TapTap indir, Google Play Store’da bulunmayan ve ücretli olan PUBG benzeri popüleri oyunları iPhone iOS cihazlarınıza ücretsiz oyun indirme mağazası’dır.

iPhone iOS ve Android uyumlu popüler oyunları TapTap uygulaması üzerinden ücretsiz indirip oynamanız imkan tanıyor. Daha Google Play Mağaza’sında dahi bulunmayan oyunlar ücretiz oyun indirme marketinde çıkıyor ve bu sayede hiç beklemeden indirmenizi sağlıyor.

TapTap uygulaması Çin App Store olarak karşımıza çıkıyor. En çok indirilen ve yeni çıkan oyunları bir arada görebiliyorsunuz. Uygulama Çince olmasına rağmen bir çok mobil kullanıcıları tarafından büyük bir ilgiyle kullanılmaktadır. İlk bakışta biraz karışık gibi görünsede Google Play arayüzüne benzerliğiyle yabancı kalmayacaksınız.

İndirilmeye açılan oyunların resmi kaynaklardan gelen açıklamalarını görebiliyorsunuz. TapTap Apk ile ücretli oyunları ücretsiz indirmek için mutlaka kullanmanızı tavsiye ettiğim oyun indirme mağazasıdır. Android platformlara apk sürümünü indirip indireceğiniz tüm oyunlarında apk sürümlerine ulaşabilirsiniz.

TapTap Özellikleri

 • Güncel iPhone iOS oyunları
 • Rol yapma, aksiyon ve hayatta kalma oyunları
 • Yeni çıkan mobil oyunlar
 • Ücretsiz popüler oyunlar
 • Yarış ve strateji oyunları

  Benzer Programlar

 • TutuApp indir TutuApp indir
  ingilizceÜcretsiz6.37 MB
 • APKMirror (APK Download) APKMirror (APK Download)
  İngilizceÜcretsiz1.48 MB