Tank Stars

Tank Stars

Versiyon/Sürüm1.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu8.06 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (8.06 MB) iOS indir Android indir APK indir

Tank Stars Android Multiplayer Tank Vurma Oyunu

Tank Stars APK indir, Android mobil cihazlarda multiplayer iki kişilik oynanabilen ücretsiz Tank Stars oyununda rakiplerinizle online savaşabileceğiniz tank oyunudur.

Android uyumlu tank oyununda karşınıza çok güçlü rakipler çıkıyor. Çok dikkatli olmanız gereken oyunda en güçlü özelliklere sahip tankınızı alarak savaşlara katılın. Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz mobil Tank Stars APK oyununda aksiyon dolu savaşlar sizleri bekliyor.

İki kişilik oynanabilen oldukça eğlenceli bir oyunda gerçekci oyuncularla karşılaşıyorsunuz. Oyun başlangıcında tank seçiminizi yaparak oyuna başlıyorsunuz. Tanklar dayanıklı ve hızlarına göre farklı özelliklere sahiptir. Bu yüzden en güçlü tankı alarak online savaşa katılmanızda fayda var. Tank kullanmayı bilmiyorsanız Tank Stars oyununda kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Tank Stars apk rakibinizle karşılaştığınızda ilk olarak oyun sizleri farklı ülkelerden katılan rakiplerin konumunda başlatıyor. Oyun başladıktan sonra savaş taktiğinizi belirlemeniz tankı ve oyunu kazanmanızda önemli rol oynuyor. Multiplayer oynanabilen oyunda ayrıca arkadaşlarınıza da meydan okuyabilmeniz mümkündür.

Tank Stars oyununda tankınızla karşınıza çıkan rakibinizi etkisiz hale getirmek için atışlar gerçekleştiriyoruz. Arka arkaya yapacağınız atışlar rakibinizin tankını parçalayacaktır. Bu yüzden dikkatli olmanız ve nişan alarak atış yapmanız gerekiyor. APK sürümünü Android cihazlara ve iOS uyumlu sürümünü mağazadan ücretsiz indirebilirsiniz.

Tank oyunu sırasında tankınızla yapacağınız atışları boş yere yapmayın. Çünkü sınırlı cephaneniz bulunuyor. Bunuda hatırlatmakta fayda var. İyi oyunlar.

    Benzer Programlar

  •  Modern Ops Ücretsiz Nişancı  Modern Ops Ücretsiz Nişancı
    TürkçeÜcretsiz402.6 MB
  • Last Day Rules Survival Last Day Rules Survival
    TürkçeÜcretsiz1.29 GB