Tambu Klavye

Tambu Klavye

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.2.5
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu91.0 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (91.0 MB) iOS indir Android indir

Tambu Klavye Türkiyeye Özel Akıllı Klavye Uygulaması

Tambu Klavye indir, Türk Telekom’un geliştirdiği Türkiye’ye özel ilk yerli akıllı klavye mobil uygulamasıdır. Türkçe Tambu Android ve iOS telefon ve tabletler için varsayılan mobil emoji klavye uygulaması olarak kullanabilirsiniz. Türkiye’ye özel temalar, çıkartmalar ve emojilerle Türkçe olarak kullanabileceğiniz eksiksiz bir klavye ile karşımızda.

Tambu Klavye Nedir ve Kullanımı

Android ve iOS cihazları için Türkiye’ye özel geliştirilen Türk Telekom’un Türkçe ve ücretsiz klavyesi. Yüzde yüz yerli klavye uygulaması android için apk sürümünü indirebilirsiniz. Tambu klavyesi içerisinde Türklere özel sticker’lar (çıkartmalar) bulunmaktadır. Sevdiklerinizle sohbet ederken büyük ve küçük boyutta yüksek kalitede emoji ve çıkartmalar sunar. Mobil cihazınızda Tambu Klavye uygulamasını varsayılan klavye olarak kullanabilirsiniz.

Tambu Klavye Stiker’lar (Çıkartmalar)

Türklere özel geliştirilen klavye de yok yok. Simit, Türk Kahvesi, Sucuklu Yumurta, Davul, Çay, Nazar Boncuğu, Dansöz, Cami, Lokum, Darbuka, Kemençe, Karpuz, Peynir, Hamsi, Pide, Menemen, Televizyon, Hacivar ve Karagöz, Döner ve saymakla bitmeyen çıkartmaların hepsi hareketli. Tambu Klavye Türkiye’nin kültürüne ve yörelerinde bulunan meşhur meşrubatları ön plana çıkarmıştır. app Sadece stiker’lar ile de kalmayıp atasözlerine ve özlü sözlere de yer vermiştir.

Türk Telekom Akıllı Türkçe Klavyesi yeni nesil klavye gibi yazdıkça sözcük önerilerinde bulunmaktadır. Tambu Klavye ile kaydırarak yazma, sesle yazma, konum paylaşma ve anlamını bilmediğiniz bir kelimeyi anında çevirebiliyor. Ayrıca klavye arka planını dilediğiniz fotoğrafla değiştirebilme imkanı da tanıyor. Sizlerde eğer Türkiye’ye özel GIF ve çıkartmaları kullanmak istiyorsanız Türk Telekom’un klavyesini hemen ücretsiz indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Messenger for Messages Messenger for Messages
    İngilizceÜcretsiz12M
  • inLove (InMessage) inLove (InMessage)
    TürkçeÜcretsiz26 MB