Tall Man Run Apk indir

Tall Man Run Apk indir

Versiyon/Sürüm1.15
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu85M
ÜreticiSupersonic Studios LTD
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Güncelleme Tarihi5 Mayıs 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Tall Man Run Koşu Oyunu

Tall Man Run APK indir, Android arcade türü sonsuz koşu oyunudur. Tall Man Run renkli karakterinizle engelleri geçerek ilerleyin ve seviye atlayın.

Tall Man Run APK Android oyunu içerisinde bulunan botlarla uzun ve geniş alanlarla ilerliyorsunuz. Karşınıza çıkan engelleri zıplayarak geçiyor ve puanlar toplayarak ilerliyorsunuz.

Tall Man Run APK Android indir

Uzun platformlar üzerinde başlangıç ve bitiş çizgileri yer almaktadır. Oyun boyunca sayıların bulunduğu platformlarda bulunan en çok puanı veren ekranlardan geçiyorsunuz. Tall Man Run APK Android oyunu level atlamalı bir ücretsiz oyundur. Oyun başlangıçta kolaydan zora doğru seviyeleri yer almaktadır.

Çeşitli bölümleri olduğu gibi çeşitli bölümleri ve karakterleri yer almaktadır. Tall Man Run APK Android oyunu APK oyun dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip oynayabilirsiniz. Oyunda koşarak ve zıplayarak birçok engeli geçebilir, level atlayabilir ve puanlar kazanabilirsiniz.

Tall Man Run Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.VectorUpGames.TallManRun&referrer=utm_source%3Dindirson.com


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Join Clash 3D indir Join Clash 3D indir
    İngilizceÜcretsiz77M
  • Paper.io 3D indir Paper.io 3D indir
    İngilizceÜcretsiz69M
  • Tall Man Run Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN