Talking Tom Cat Android

Talking Tom Cat Android

Versiyon/SürümTalking Tom Cat 1.6
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu6.4 MB
ÜreticiOutfit7
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet Android 2.1 ve üstü
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi24 Temmuz 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (6.4 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Konuşan Kedi Uygulaması Android

Hemen hemen herkesin bildiği kediciği bilmeyen yoktur artık. Talking Tom Cat akıll telefonların çıkması ile teknolojiyi kullanarak eğlenceli uygulamalar yapılmaktadır. Bu kedicikte sizlere  tam olarak dinlemekte ve siz sustuktan sonra o sizin sölediklerinizi bire bir olaraktan kendi lehçesi ile söylemektedir. Kedicik uygulaması sizin hangi ton veya tarzda söylerseniz o tarzda size seslenmekte olan bir programdır.

Talking Tom Cat Android

Talking Tom Cat Android

Sevimli konuşan kediciğin tam orjinal ismi Talking Tom Cat olarak piyasada bilinen anroid ve ios işlemciler için ayrı ayrı geliştirilmiş bir eğlence programıdır.

Talking Tom Cat uyguamasında sadece ses tekarı değil kedinin herhangibir erine dokunabilir onu huylandırabilirsiniz. Kediye tokat atıp  urabilirsiniz sonra mırıldanmalarını dinleyebilirsiniz.

Talking Tom Cat Adroid uygulamar için yapılmış güzel eğlenceli bir uygulamadır. Küçükten büyüğe tüm oyun severlerin büyük beğeniyle oynadığı kedi oyununda kedinin tüm bakım işlemlerini yapıyoruz. Kedinin büyümesi için uyumasını, mutlu olması için sevmemizi ve temizliği için banyosunu yaptırmak bize düşüyor. Daha hızlı büyümesi için çeşitli yiyecekler yedirip hızlı büyümesini sağlıyoruz. Talking Tom Cat Oyun android ve ios cihazlar için uyumlu tasarlanmıştır. Ücretsiz tüm akıllı mobil cihazlarda oynayabilirsiniz. Oyunun ekran görüntüsüne aşağıdaki fotoğraflardan bakarak ön bilgi edinebilirsiniz.

Tom Cat Android Oyunu Ekran Görüntüsü

179 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Ateş ve Su Oyunu Ateş ve Su Oyunu
  İngilizceÜcretsiz8.9 MB
 • Winx Bloomix Quest Winx Bloomix Quest
  İngilizceÜcretsiz352 MB
 • Konuşan Tom Jetski Oyunu Konuşan Tom Jetski Oyunu
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz108 MB
 • Benim Konuşan Tom’um Oyna Benim Konuşan Tom’um Oyna
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz265 MB
 • Talking Tom Cat Android HAKKINDA YORUM YAZIN