Tahtadoku Woodoku Apk indir

Tahtadoku Woodoku Apk indir

Versiyon/Sürüm2.10.00
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu100.0 MB
ÜreticiTripledot Studios Limited
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi5 Ağustos 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Tahtadoku - Woodoku Tahta Blok Bulmaca Oyunu

Tahtadoku – Woodoku APK indir, Android tahta blok bulmaca oyununda 9×9 masaya tahta blokları yerleştirin. Woodoku blok şekillerden oluşan bir oyundur.

Tahtadoku – Woodoku APK Android oyunu tahta masa içerisinde satırlar, sütunları veya kareleri doldurak tahta blokları oyundan çıkartıyorsunuz. Rekoru kırabilmek için dilediğiniz kadar oynayarak seviye geçebilirsiniz.

Tahtadoku – Woodoku Nasıl Oynanır?

Çok severek oynayacağınız tahta bulmaca oyununun bağımlısı olabilirsiniz. Tahtadoku – Woodoku APK Android oyunu sakin olduğu kadar bir o kadarda zorlu bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Tahta blok şekilleri tahta masada sürükleyin, blokları masadan kaldırmak için satır, sütun ve kareyi doldurun.

Birden fazla blok satırını, bölgesini veya tahta kareleri kaldırarak Kombo diye adlandırılan puanları kazanabilirsiniz. Seri puanlar kazanabilmek için her turda tahta bulmaca blokları kaldırabilirsiniz. Rekorlara imza atarak kazanabildiğiniz kadar puan kazanabilir bol bol eğlenebilirsinz.

Tahtadoku – Woodoku APK Android indir

Kaliteli grafikleri ve kulağa hoş gelen ses efektleriyle doyasıya oynayacağınız tahtadoku bulmaca türü bir oyundur. Tahtadoku – Woodoku APK Android oyunu Android telefon ve tabletlere ücretsiz indirebilirsiniz. Farklı bir oyun deneyimi sunan oyun cihazınızda çok fazla yer kaplamayacak küçük bir tahta blok oyunudur.

Tahtadoku – Woodoku Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tripledot.woodoku&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Super Toy 3D Apk indir Super Toy 3D Apk indir
    İngilizceÜcretsiz149.5
  • Save the Doge Apk indir Save the Doge Apk indir
    İngilizceÜcretsiz71.2M
  • Tahtadoku Woodoku Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN