Sword Art Online VS Apk indir

Sword Art Online VS Apk indir

Versiyon/Sürüm1.0.20
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu127M
ÜreticiBandai Namco Entertainment Inc.
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi26 Aralık 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Sword Art Online VS Online Rol Yapma Oyunu

Sword Art Online VS APK indir, Android online rol yapma oyunudur. Sword Art Online VS 3D savaşlarda karakterlere özgü kılıç becerileri ile savaşarak güç kazan.

Sword Art Online VS APK indir, Android rol yapma oyunu online oynanabilen gizemli bir varlık tarafından pusuya düşürülür ve bu sayede hafıza kaybına neden olur. Bu başlangıç sonrasında bir oyunu araştırmaya başlarlar.

Sword Art Online VS Oyunu Nasıl Oynanır?

Benzersiz SAO savaş sistemi içerisinde karaktere özgü kılıç becerileri ile gaddar patronları alt etmek için anında saldırı ve savunmaya geçerek savaşıyorsunuz. Sword Art Online VS APK Android online rol yapma savaşında düşmanların gerçek güçlerini açığa çıkarmak için karakterlerinizi güçlendirin. Vahşi 3D Kirito ve Asuna gibi animeden çıkmış karakterlerden istediğinizi alabilirsiniz.

Sword Art Online VS APK oyunu yepyeni bir orjinal hikaye içerisinde VR aksiyon oyunu içerisinde yepyeni hikayeler yaşayabilirsiniz. Karakterlerinizi güçlendirmek için güçlü yönlerinizi artırın ve zayıf yönlerinizi azaltarak stratejik kartlarınızın seviyesini azaltın. Çeşitlilikle özelleştirebilir karakterler içerisinde farklı aksesuarları kullanarak kıyafetlerin rengini değiştirebilirsiniz.

Sword Art Online VS APK Android indir

Online oynanabilen rol yapma oyununda özel etkileşimler elde etmek için partinize belirli karakterler ekleyerek savaşlara katılabilirsiniz. Sword Art Online VS APK Android oyunda aksesuarlarını donatma ve kıyafet rengini değiştirme yeteneğinizi kullanabilirsiniz.

Sword Art Online VS Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bandainamcoent.saovsww&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • CounterSide Apk indir CounterSide Apk indir
    TürkçeÜcretsiz118.9 MB
  • Ronin: Son Samuray Apk indir Ronin: Son Samuray Apk indir
    İngilizceÜcretsiz510.8 MB
  • Sword Art Online VS Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN