Sweet Snap

Sweet Snap

Versiyon/Sürüm3.1.100
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu64 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi7 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (64 MB) iOS indir Android indir APK indir

Sweet Snap APK Android Ücretsiz Filtre Kamera Uygulaması

Sweet Snap APK indir, Sweet Snap Android mobil cihazlarda ücretsiz selfie filtre kamerası ile video çek, fotoğraf çek, yüz güzelleştir ve fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Sweet Snap, fotoğraf çekmekten hoşlananlar için geliştirilmiş eğlenceli bir uygulamadır. Bu özel uygulamada bilhassa rengârenk bir temanın bulunması herkesin ilgisini uyandırmaktadır. Sweet Snap indirip kullanmaya başlayanlar öncelikle fotoğraflar için sunmuş olduğu çıkartmaları çok eğlenceli bulmaktadır. Özellikle selfie kamera keyfini çıkartmalar ve birbirinden güzel filtreler ile değerlendirmek isteyenler fotoğraf uygulamasını mutlaka denemelidir.

Hem fotoğraf düzenleme hem de çekilen fotoğraflar için birçok renkli ilave şansı tanıyan Sweet Snap APK kısa süre içerisinde alışıp asla vazgeçemeyeceğiniz uygulamalardan bir tanesidir.

Sweet Snap İndir

Sweet Snap android işletim sistemine sahip cep telefonları için tasarlanmış bir uygulamadır. Android işletimli tabletlerinizde de sorun çıkarmadan çalışabilmektedir. Cihazda çok fazla yere sahip olmadığı gibi şarj konusunda da kaygılanmanıza neden olmayacaktır. Bu bakımdan doyasıya tadını çıkarabileceğiniz, kusursuz bir uygulamadır.

Sweet Snap APK, fotoğraf efektleri ile bilinen ve özellikle yüz için tasarlanmış filtrelerle sevilen bir uygulamadır. Yüzünüzde kullanabileceğiniz onlarca farklı filtre seçeneği sunmakta, fotoğraf çekilirken diğer yandan eğlenmeniz için size şans tanımaktadır.

    Benzer Programlar

  • Camera pro 2020 Camera pro 2020
    TürkçeÜcretsiz4.4 MB
  • Fotoğraf Video Kurtarma Fotoğraf Video Kurtarma
    TürkçeÜcretsiz2,2 MB