Sweet Snap Lite

Sweet Snap Lite

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm3.13.352
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu67 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi7 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (67 MB) Android indir APK indir

Sweet Snap Lite APK Android Filtre Kamera Uygulaması

Sweet Snap Lite APK indir, Sweet Snap Lite Android selfie filtre kamera uygulaması ile fotoğraflarda yüz güzelleştirme, snap efektleri ve fotoğraf düzenleme yapabilirsiniz.

Sweet Snap Lite, fotoğraf çekilmeyi sevenler için önerilen başarılı bir selfie filtre kamera uygulamasıdır. Sweet Snap uygulamasının farklı bir versiyonu olan Sweet Snap Lite daha gelişmiş ve çok daha profesyonel şekilde hazırlanmıştır. Uygulamayı indirip kullanan pek çok kişi birkaç dakikasını ayırdıktan sonra kolayca alıştığını dile getirmektedir. Hem basit bir kullanıma sahip olması hem de fotoğraf düzenleme uygulaması olarak çok nitelik sunması büyük kolaylık tanımaktadır.

Fotoğraflarda yüzünüzü güzelleştirme, birbirinden eğlenceli filtreleri gözden geçirme ve özellikle Snap efektleri ile daha güzel bir fotoğraf ortaya çıkarma amacınızı gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Sweet Snap Lite İndir

Sweet Snap Lite APK indirmek için android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler kullanabilirsiniz. Android işletimli cep telefonları ve tabletler kısa süre içerisinde indirmekte ve hemen açmaktadır. Sonrasında galeri onayı alarak cihazda yer alan fotoğrafları düzenlemenize izin vermektedir. Sweet Snap yükledikten sonra cihazın kamerasını açıp anlık fotoğraf da çekebilirsiniz. Sweet Snap Lite apk yalnızca ön kamera değil arka kamerayla da istediğiniz fotoğrafı çekmenize izin vermektedir.

    Benzer Programlar

  • Fotoğraf Video Kurtarma Fotoğraf Video Kurtarma
    TürkçeÜcretsiz2,2 MB
  • Tatlı Kamera Tatlı Kamera
    TürkçeÜcretsiz38 MB