Swamp Attack indir

Swamp Attack indir

Versiyon/Sürüm3.0.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu70M
ÜreticiOutfit7 Limited
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi23 Haziran 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (70M) iOS indir Android indir

Swamp Attack Android Bakteri Öldürme Oyunu

Swamp Attack indir, evinize gelen bakterileri öldürme Swamp Attack android oyununda batalıktan gelen canavarlara karşı korumak için oynayabileceğiniz güzel ücretsiz savunma oyunudur.

Swamp Attack Android oyununu mobil platformlara ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bakteri öldürme – savunma oyunudur. Swamp Attack oyununda bataklığın yanına ev kurmuş olan bir karaktere bakteri öldürmek için yardım ettiğiniz oyundur.

Evi savunma oyununda bataklıktan evinize doğru gelen hayvanlara karşı verdiğiniz mücadeleye tanıklık ediyorsunuz. Swamp Attack ücretsiz indir yaparak oyunu Android cihazlarınıza indirip eğlenceli bir vakit geçirebilirsiniz.

Swamp Attack oyunu oynarken dikkat çeken eğlenceli oyun yapısı ve basit grafikleriyle karşımıza çıkıyor. Oyunda bakterileri öldürmek için ateş ediyoruz ve bunu yapmak için ekrana dokunmanız yeterli oluyor. Evinizi pompalı tüfekler, bombalar ve alev silahları ile koruyoruz.

Batalıktan zombi sinekler, tuhaf balıklar ve ölümcü yaratıklar çıkıyor. İlk başlarda sınırlı sayıda silahınız bulunsada ilerleyen bölümlerde yeni silahlar edinebiliyorsunuz. Ayrıca Swamp Attack oyununda ücretsiz silahların bulunduğu gibi satın almalarda bulunuyor.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Mommy Rope Game Apk indir Mommy Rope Game Apk indir
    İngilizceÜcretsiz120M
  • Super Cloner 3D Apk indir Super Cloner 3D Apk indir
    İngilizceÜcretsiz440.3 MB
  • Swamp Attack indir HAKKINDA YORUM YAZIN