Survivor.io Apk indir

Survivor.io Apk indir

Versiyon/Sürüm1.4.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu151M
ÜreticiHabby
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi26 Ağustos 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Survivor.io Zombilerle Savaş Oyunu

Survivor.io APK indir Android oyun tehlikeli zombilerin şehire saldırdığı oyundur. Survivor.io sınırsız savaşları zombilere karşı yaparak hayatta kal.

Survivor.io APK Android oyunda şehire ve insanlara zarar veren tehlikeli zombilere karşı yaptığınız savaşları konu almaktadır. Şehri kahramanca kurtarabilmek için başka çareniz bulunmamaktadır.

Survivor.io Nasıl Oynanır?

Oyun içerisinde çeşitli kahramanlar yer almaktadır. Bu kahramanlar ile Survivor.io APK Android oyununda şehri istila etmeye çalışan zombilere karşı amansız bir mücadele veriyor olacaksınız. Savaş ve stratejinizi iyi belirleyerek şehir korumak için elinizden geleniz yapıyorsunuz.

Hayatta kalmanın bir yolunu bularak karakterinizi savaşta tutmak zorundasınız. Survivor.io oyununda zombiler çok daha kalabalık ve sizden fazla olması nedeniyle çok iyi bir mücadele etmeniz gerekmektedir. Aynı anda 1000’den fazla canavarla mücadele ederek onları yok ediyorsunuz.

Survivor.io APK Android indir

Sınırsız kombinasyonların bulunması ve farklı zorluk seviyelerinin yer aldığı bu oyunda haritayı temizleyerek ilerliyorsunuz. Survivor.io APK Android oyununda kaliteli görseller, basit oynanış ve macera dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Survivor.io Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dxx.firenow&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • AirAttack 2 – Airplane Shooter Apk indir AirAttack 2 – Airplane Shooter Apk indir
    İngilizceÜcretsiz147.1 MB
  • Mighty DOOM Apk indir Mighty DOOM Apk indir
    İngilizceÜcretsiz374.9 MB
  • Survivor.io Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN