Survivor.io Apk indir

Survivor.io Apk indir

Versiyon/Sürüm1.4.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu151M
ÜreticiHabby
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 yıl önce
Güncelleme Tarihi26 Ağustos 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Survivor.io Zombilerle Savaş Oyunu

Survivor.io APK indir Android oyun tehlikeli zombilerin şehire saldırdığı oyundur. Survivor.io sınırsız savaşları zombilere karşı yaparak hayatta kal.

Survivor.io APK Android oyunda şehire ve insanlara zarar veren tehlikeli zombilere karşı yaptığınız savaşları konu almaktadır. Şehri kahramanca kurtarabilmek için başka çareniz bulunmamaktadır.

Survivor.io Nasıl Oynanır?

Oyun içerisinde çeşitli kahramanlar yer almaktadır. Bu kahramanlar ile Survivor.io APK Android oyununda şehri istila etmeye çalışan zombilere karşı amansız bir mücadele veriyor olacaksınız. Savaş ve stratejinizi iyi belirleyerek şehir korumak için elinizden geleniz yapıyorsunuz.

Hayatta kalmanın bir yolunu bularak karakterinizi savaşta tutmak zorundasınız. Survivor.io oyununda zombiler çok daha kalabalık ve sizden fazla olması nedeniyle çok iyi bir mücadele etmeniz gerekmektedir. Aynı anda 1000’den fazla canavarla mücadele ederek onları yok ediyorsunuz.

Survivor.io APK Android indir

Sınırsız kombinasyonların bulunması ve farklı zorluk seviyelerinin yer aldığı bu oyunda haritayı temizleyerek ilerliyorsunuz. Survivor.io APK Android oyununda kaliteli görseller, basit oynanış ve macera dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Survivor.io Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dxx.firenow&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Agent Hunt Apk indir Agent Hunt Apk indir
    TürkçeÜcretsiz174 MB
  • Spider Fighting Hero Game Apk indir Spider Fighting Hero Game Apk indir
    TürkçeÜcretsiz120 MB
  • Survivor.io Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN