Survival Game Master Apk indir

Survival Game Master Apk indir

Versiyon/Sürüm1.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu70M
ÜreticiZPLAY HC Games
İşletim SistemiAndroid 5.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi16 Nisan 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Survival Game Master Hayatta Kalma Oyunu

Survival Game Master APK indir, Android simülasyon oyunu tıpkı 456 hayatta kalma oyunu gibisiniz. Survival Game Master oyunda görevleri tamamlayarak ilerle.

Survival Game Master APK Android oyunu içerisinde ne kadar evsiz çocuk varsa toplayarak ilerliyorsunuz. Ne kadar çok toplarsanız o kadar çok genişlemiş oluyor ve puanlar kazanıyorsunuz.

Survival Game Master APK Android indir

Oyun bir hayatta kalma oyununlarını anımsatmış olsa da simülasyon tarzı koşuları ve yönlendirmeleri yer almaktadır. Survival Game Master APK Android oyunu içerisinde çocukları birbirleriyle yarıştığı parkurlar yer almaktadır. İplerin üzerinden ilerleryerek düşmeden tüm görevleri tamamlamanız istenmektedir.

Oyunda siz yönetici ve yön verici yada oyunu oynaya kişi olabiliyorsunuz. Survival Game Master APK Android oyununda tüm kuralları diğer oyunculardan önce siz uyarak veya görevleri siz daha önce tamamlayarak 1. olabilirsiniz. Hayatta kalma tarzı oyunlarını sevenler oyunu APK oyun dosyasını indirip oynamaya başlayabilirler.

Survival Game Master Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.together.SurvivalGameHost&referrer=utm_source%3Dindirson.com


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Bucket Crusher Apk indir Bucket Crusher Apk indir
    İngilizceÜcretsiz91M
  • Dessert DIY Apk indir Dessert DIY Apk indir
    İngilizceÜcretsiz131M
  • Survival Game Master Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN