Super Cloner 3D Apk indir

Super Cloner 3D Apk indir

Versiyon/Sürüm1.4.8
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu440.3 MB
ÜreticiKamil Bilge
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi30 Mayıs 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Super Cloner 3D Bakteri Klonlama Oyunu

Super Cloner 3D APK indir, Android aksiyon oyununda bir bakteri olarak oyuna başlıyorsunuz. Super Cloner 3D oyunda düşmanlarınızı klonlayarak ilerleyin.

Super Cloner 3D APK Android oyunu en iyi aksiyon oyunları arasında yer almaktadır. Bir evin içerisinde bakteri olarak ilerliyor ve karşınıza çıkan düşmanlarınıza karşı güç uygulayarak onları etkisiz hale getiriyorsunuz.

Super Cloner 3D APK Android indir

Oyun ücretsiz olup Android telefon ve tabletlerde oynanabilmektedir. 143 MB dosya boyutuyla hafızada yer alıyor ve kolay bir oynanış sunmaktadır. Super Cloner 3D APK Android oyununu APK butonuna tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Super Cloner 3D Oyun Nasıl Oynanır?

Oyundaki karakteriniz bir bakteri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bakteriyi öldürmek isteyen düşmanlarınız yolunuzu kesiyor. Düşmanlarınızı öldürebilmek için güç uygulamanız gerekmektedir. Bir evin içerisinde ve odalarda gezinerek altınları topluyorsunuz. Hedefe ulaşabilmek için birçok engeli ve düşmanlarınızı geçebilmeniz gerekmektedir.

Ne kadar çok altın toplar ve düşman öldürürseniz o kadar çok puan kazanıyorsunuz. Super Cloner 3D APK Android oyununda kazandığınız puanlarla bakteri karakterinizi güçlendirebilir ve yeni geliştirmelerle düşmanlarınıza karşı daha iyi şekilde savaş verebilirsiniz.

Super Cloner 3D Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamilbilge.supercloner3d&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Mommy Rope Game Apk indir Mommy Rope Game Apk indir
    İngilizceÜcretsiz120M
  • Silent Castle Apk indir Silent Castle Apk indir
    İngilizceÜcretsiz43M
  • Super Cloner 3D Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN