Subway Surfers Apk indir

Subway Surfers Apk indir

Versiyon/Sürüm1.114
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu95.28 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi17 Haziran 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Subway Surfers Android Apk Koşu Kovalamaca Kaçma Oyunu

Subway Surfers Apk, Subway Surfers sevilerek oynanan Koşu oyunu olarak adlandırlan Subway Surfers Android cihazınıza ücretsiz apk sürümünü indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Popüler oyunlar arasında kısa sürede yerini almış, tek oyunculu oyunlardan bir tanesidir. Mobil cihazlarda oynanabilen oyunu Video oyunu kategorisinde sevilen bir oyun olan Subway Surfers oyunu için internet bağlantısı ve multi oyuncu gerektirmez. Oyunu her yaş grubundan milyonlarca kişi severek oynamaktadır. Subway Surfers Apk, 2013 yılında piyasaya sürülmüştür ve kısa sürede milyonlarca kişinin telefonunda yer bulmuştur. Oyunu hem indirmek hem oynamak son derece basittir. Böylece dileyen herkes oyunu indirip hemen oynamaya başlayabilir.

Subway Surfers Android Apk Özellikleri

Subway Surfers koşu oyununu İngilizce olarak oynayabilirsiniz ama İngilizce bilmiyorsanız bile rahatlıkla oynayabilirsiniz. Oyunda amacınız sürekli devam eden yolda koşarak ödülleri toplamak ve engelleri aşabilmektir. Engellere takılırsanız; can kaybedersiniz ve yola yeniden başlarsınız. Koşu oyunu ekranında yukarı doğru sürükleme ile zıplama, aşağı doğru sürükleme ile çömelme hareketi yapabilirsiniz. Sağa sola yön değiştirerek engellerden kaçabilirsiniz. Oyundaki karakteri özelleştirme şansınız yok yani başlarken gördüğünüz karakterle oyuna devam etmelisiniz.

Subway Surfers Apk Nasıl İndirilir?

Android işletim sistemli cihazlarınıza oyunu, Play Store uygulama marketine girerek indirebilirsiniz. Ücret ödemeden indirebileceğiniz uygulamayı saniyeler içinde cihazınızda görebilirsiniz. Oyunu açtığınızda herhangi bir üyelik, kayıt işlemiyle uğraşmadan doğrudan oyuna başlayabilirsiniz. Oyunu cihazdan kaldırmak istediğinizde indirdiğiniz gibi hızlıca da kaldırabilirsiniz. Subway Surfers Apk çocuklar da oynayabileceği, zararlı içerikleri olmayan bir oyundur.

    Benzer Programlar

  • Pokémon UNITE Apk indir Pokémon UNITE Apk indir
    İngilizceÜcretsiz396M
  • Space Survivor Apk indir Space Survivor Apk indir
    İngilizceÜcretsiz98.3 MB
  • Subway Surfers Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN