Stumble Guys Apk indir

Stumble Guys Apk indir

Versiyon/Sürüm0.39
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu120M
ÜreticiKitka Games
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 yıl önce
Güncelleme Tarihi10 Ağustos 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Stumble Guys Online Çok Oyunculu Savaş Oyunu

Stumble Guys APK indir, Android 32 oyuncunun gerçek zamanlı online oynayabildiği aksiyon savaş oyunudur. Stumble Guys çok oyunculu ve elemeli bir oyundur.

Stumble Guys APK Android oyun multiplayer (çok oyunculu) oynanabilen bir oyundur. Oyun içerisinde farklı bir seviyeye ulaşana kadar artan kaos içerisinde kıyasıya rakiplerinizle savaşıyorsunuz.

Stumble Guys Oyunu Nasıl Oynanır?

Çok oyunculu online oynanabilen oyunda bir üst tura katılabilmek için seviye atlamanız gerekmektedir. Elemeli bir oyun anlayışı bulunan ve saçma mücadeleleri dışında bir oyundur. Stumble Guys APK Android oyununda garip nesneler içerisinde rakiplerinizi saf dışı bırakarak her şeyin üstesinden gelmeye özen gösteriyorsunuz.

Stumble Guys elemeli oyunda tam tamına 32 oyuncunun bulunmaktadır. Nihai çılgınlığın bir parças olarak çok oyunculu savaşlarda lider olmaya çalışıyorsunuz. Arkadaşlarınızı oyuna davet edebilir ve onlarla online savaşlarda yerinizi alabilirsiniz. Karşınıza çıkan engellerden kaçıyor ve battle royale tarzı oyunu oynuyorsunuz.

Stumble Guys APK Android indir

Acayip fiziklerin bulunduğu oyunda renkli ve çılgın tasarımlar bulunmaktadır. Koş, darbe vur ve rakiplerin ayağını kaydırarak onları etkisiz hale getir. Stumble Guys APK Android oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirebilirsiniz.

Stumble Guys Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kitkagames.fallbuddies&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • American Marksman Apk indir American Marksman Apk indir
    TürkçeÜcretsiz556 MB
  • Modern Commando Strike Mission Apk indir Modern Commando Strike Mission Apk indir
    TürkçeÜcretsiz74 MB
  • Stumble Guys Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN