STT Sesi Yazıya Çevirme

STT Sesi Yazıya Çevirme

Versiyon/Sürüm7.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-ingilizce
Dosya Boyutu6.4 MB
ÜreticiXeasec
İşletim SistemiAndroid Mobil / iphone ios Mobil
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (6.4 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

STT Sesli Konuşmaları Yazıya Çevirme Mobil Uygulaması

Stt Sesi yazıya çevirme uygulaması akıllı telefon ve tabletlerinizde sesli konuşmanızı yazıya çevirip kolay ve hızlıca anlık mesajlaşmanızı sağlayan mobil android ios uygulamasıdır. Konuştuğunuz kelimeleri yazılı olarak aktararak ses tanıma teknolojisinden mobil cihazlarınız vasıtasıyla yararlanabilirsiniz.

Sesi yazıya dönüştürme Android STT uygulaması ile tüm mesaj yazma aktivitenizde kullanabileceğiniz yazılımdır. Not, e-posta, mesaj ve diğer iletişim uygulamalarında mesaj yazma esnasında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Not yazma sırasında nota bildirim için alarm koyma özelliğindende fayda sağlayabilirsiniz.

Çevirimdışı Çalışabilme!

Mobil veriniz yada Wi-Fi internet bağlantınızın olmadığı durumarda internetsiz çalışarak STT sesi yazıya çevirme tüm mesajlaşma işleminizi profesyonelce eksiksiz gerçekleştirecektir. Türkçe dil desteği ve ücretsiz olması daha kolay kullanım imkanı sunuyor. Android cihazlarda hizmet verip konuştuğunuz her kelimeyi yazıya dönüştürme akvitesinde rol oynamaktadır.

Google Çeviri Hizmeti!

Sesi yazıya çevirme konuştuğunuz sesli cümlelerinizi yazıya dönüştürüp farklı dillere çevirmede sağlamaktadır. Tercüme seçenekleriyle dilediğiniz dile STT uygulamasının içerisine entegre edilmiş olan Google Çeviri desteği sayesinde çevirebilirsiniz. Google ses tanıma kalitesiyle uyum içerisinde çalışarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

457 kez indirildi

Benzer Programlar

 • ORG 2018 ORG 2018
  İngilizceÜcretsiz
 • Smule Sing Karaoke Smule Sing Karaoke
  İngilizceÜcretsiz120 MB
 • Voice Changer Voice Changer
  İngilizceÜcretsiz40.7 MB
 • VideoShow indir VideoShow indir
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz97.9 MB
 • STT Sesi Yazıya Çevirme HAKKINDA YORUM YAZIN