Stormshot: Isle of Adventure Apk indir

Stormshot: Isle of Adventure Apk indir

Versiyon/Sürüm1.2.20
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu668M
ÜreticiFunPlus International AG
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi21 Kasım 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Stormshot: Isle of Adventure Şehir Kurma Oyunu

Stormshot: Isle of Adventure APK indir, Android strateji tabanlı şehir kurma ve savaş oyunudur. Stormshot: Isle of Adventure tek oyunculu hayatta kalma oyunu.

Stormshot: Isle of Adventure APK indir, Android basit bir tek oyunculu oynanabilen şehir kurma oyunudur. Stratejik hamlelerle dünyada hayatta kalmak için çalışıyorsunuz.

Stormshot: Isle of Adventure Oyunu Nasıl Oynanır?

300 farklı seviyenin bulunduğu oyunda tehlikeli ve gizem dolu görevlerle hazine adasına gidiyorsunuz. Ada içerisinde en büyük silahlarınızı kullanarak düşmanlarınızı alt etmeniz gerekmektedir. Stormshot: Isle of Adventure APK Android oyunda eşsiz zekanız ve kusursuz nişanınızla düşmanlarınızı bertaraf edebilirsiniz.

Stormshot: Isle of Adventure APK oyunda bilgeliğiniz ve stratejik zekanızla bulmacaları çözebilirsiniz. Oyun deneyimi olarak sisleri keşfederek Ada içerisindeki sisle kaplı yerlerde hazineleri bulmaya çalışıyorsunuz. Gizemli hayaletlerle dolu olan oyunda kalenizi güçlendirin ve güçlü ittifaklar kullanarak zorlukları üstesinde gelin.

Stormshot: Isle of Adventure APK Android indir

Ada içerisinde doğru stratejik hamleler yaparak tüm görevleri tamamlamanız gerekmektedir. Stormshot: Isle of Adventure APK Android oyunda antik kalıntıları yenilenemk ve hazineleri toplamak tamamıyla sizleri becerinize bağlıdır.

Stormshot: Isle of Adventure Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sivona.stormshot.e&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Beast Lord The New Land Apk indir Beast Lord The New Land Apk indir
    İngilizceÜcretsiz97.6 MB
  • Seçim Oyunu 2023 Apk indir Seçim Oyunu 2023 Apk indir
    TürkçeÜcretsiz248.3 MB
  • Stormshot: Isle of Adventure Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN