Stone Miner

Stone Miner

Versiyon/Sürüm2.4.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu199M
ÜreticiZPLAY Games
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Güncelleme Tarihi30 Eylül 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Stone Miner Kamyon Simülasyonu Oyunu

Android Stone Miner APK indir, platform üzerinden duran taşları kamyonunuzla ezdiğiniz Stone Miner simülasyon oyununda kaynakları çıkararak para kazanın.

Stone Miner oyunu bir tür simülasyon oyunudur. Stone Miner Android oyununda kamyonunuzla kaynakları çıkarıp onları satarak para kazanıyorsunuz. Alt tabakadan çıkarttığınız kaynaklarla para elde ederek kamyonunuzu yükselterek çalışmaları hızlandırabilirsiniz.

Stone Miner Simülasyon Oyunu

Simülasyon oyunu içerisinde keşfedebileceğiniz farklı ada türleri bulunmaktadır. Rengarenk adaların içerisinde taşları yontarak ilerleme kaydediyorsunuz. Stone Miner oyunu eşsiz görsellere ve grafiklere sahip olup Android 5.0 ve sonrası cihazlar için uyumludur.

Stone Miner Android oyununda taş kırıcı kamyonu yükseltmeniz kamyonun dönüş hızını, kırıcı dişlerini ve taş kırma gücünü artırarak daha hızlı ilerlemede bulunuyorsunuz. Bu sayede tek seferde daha fazla taş yükü taşıma yaparak kapasitesini de artırmış bulunuyorsunuz.

Stone Miner Android APK indir

Stone Miner yük taşıma simülasyon türü oyunda karşınıza çıkan haritalar üzerinden taşları kırarak yük taşıyorsunuz. Stone Miner APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Stone Miner Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hollowdogs.stonegrinder&referrer=utm_source%3Dindirson.com

ZPLAY Games Android oyunları: https://play.google.com/store/search?q=ZPLAY%20Games&c=apps


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Euro Truck Driver 2022 Euro Truck Driver 2022
    TürkçeÜcretsiz246.8 MB
  • Idle Landmarks Idle Landmarks
    ingilizceÜcretsiz72M
  • Stone Miner HAKKINDA YORUM YAZIN