Stick Hero: Tower Defense Apk indir

Stick Hero: Tower Defense Apk indir

Versiyon/Sürüm1.0.12
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu79.9M
ÜreticiRocket Game Studio
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 yıl önce
Güncelleme Tarihi12 Ekim 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Stick Hero: Tower Defense Çöp Adam Savaş Oyunu

Stick War: Hero Tower Defense APK Android indir, çöp adam karakterinizle stratejik hamlelerle aksiyon dolu savaşlar yapın ve stratejinle düşmanlarını yok et.

Stick War: Hero Tower Defense APK Android oyunu bir tür aksiyon, savaş, strateji ve rol yapma birleşimi olan bir oyun türüdür. Oyun içerisinde bulmaca tabanlı çözümlemelerde vardır.

Stick War: Hero Tower Defense Nasıl Oynanır?

Güçlü silahlarla donatılmış düşmanlarınızı yok etmek için aksiyon dolu savaşlara katılıyorsunuz. Stratejik hamleler yaparak dev patronları öldürmeye çalışıyorsunuz. Stick War: Hero Tower Defense APK Android oyununda her hareketi hesaplayarak sayısız engelin üstesinden gelin ve bir sonraki hamlenizi planlayarak beyninizi kullanın.

Stick War: Hero Tower Defense oyununda asla pişman olmayacağınız klasik çöz adam oyunlarından esinlenerek tasarlanan bir oyundur. Oyunda karakterinizi güçlendirmenin ve geliştirmenin yollarını bulmaya çalışın. Seviye atlayarak becerilerinizi yükseltin, onları birleştirin ve efsane bir savaşçı karakter ortaya çıkartın.

Stick War: Hero Tower Defense APK Android indir

Meydan okumalı sonsuz sayıda seviyesi bulunan ilgi çekici çöp adam oyunlarından birisi olarak karşımıza çıkan oyun strateji ve rol yapma temalıdır. Stick War: Hero Tower Defense APK Android oyununda ganimetleri toplayın ve karşınıza çıkan düşmanlarınızı alt ederek bir sonraki seviye geçin. Akıllı bir stratejiyle çöp adamınızı zaferlere ulaştırın.

Stick Hero: Tower Defense Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ht2.stick.hero&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Modern Commando Strike Mission Apk indir Modern Commando Strike Mission Apk indir
    TürkçeÜcretsiz74 MB
  • Paper Delivery Boy Apk indir Paper Delivery Boy Apk indir
    TürkçeÜcretsiz173 MB
  • Stick Hero: Tower Defense Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN